Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] South Park (1997-)

Dizi Hakkındaki Düşünceniz-Favori Karakteriniz

• Kullanılan toplam oy
    67
Lan noldu böyle bir bölüm içinde Chef çocuk tacizcisi Darth Vader olduuu!
Öylesine açıp izleyeyim dedim olanlara bak. Chef gibi bir adam nasıl bu hale dönüşür... Gerçi Anakin de çok iyi biriydi özünde. Of şok oldum lan bu bölüm.

Lan noldu böyle bir bölüm içinde Chef çocuk tacizcisi Darth Vader olduuu!
Öylesine açıp izleyeyim dedim olanlara bak. Chef gibi bir adam nasıl bu hale dönüşür... Gerçi Anakin de çok iyi biriydi özünde. Of şok oldum lan bu bölüm.
Spoiler ibaresine gerek yok yahu. xd

Onun sebebi Chef'in seslendirmeniyle alakalı. Seslendirmen sanırım şu Mormon dinine inanıyor. South Park da Mormonlarla dalga geçince araları açılıyor ve ayrılıyor. O bölümdekilerde Mormonları temsil ediyor aslında. Chef bu bölüm eski bölümlerdeki sesleri alınarak seslendirilmiş.

Spoiler ibaresine gerek yok yahu. xd

Onun sebebi Chef'in seslendirmeniyle alakalı. Seslendirmen sanırım şu Mormon dinine inanıyor. South Park da Mormonlarla dalga geçince araları açılıyor ve ayrılıyor. O bölümdekilerde Mormonları temsil ediyor aslında. Chef bu bölüm eski bölümlerdeki sesleri alınarak seslendirilmiş.
Sen ciddi misin... O yüzden mi yerin dibine sokuyorlar adamı .d

Ulan ben de diyorum son bölümlerde yok oldu adam, nerede bu? Ahahah demek eski sesleriyle kullanmışlar o yüzden böyle garip konuşuyor bölüm başında.

Yalnız adamı rezil rüsva ediyorlar tüm bölüm. Ölüsünü mahvediyorlar falan. Vay vay demek altında başka sebepler varmış. Şok oldum ben de yahu .d teşekkürler bilgilendirme için.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık