Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Soru - Cevap Köşesi 5

Benim bir sorum var Suyun altında boğulmayacak Şeytan meyvesi kullanıcıları var mı? İmkansız gibi geliyor ama bir şeytan meyvesi var bunu yapabilir mi merak ediyorum Sara Sara no Mi Model: Axolotl Punk Hazard'da Smiley'nin yediği şeytan meyvesi Axolotllar yaşamlarının çoğunu suda geçiren bir amfibi yani iki yaşamlı hem suda hem karada yaşayabilen bir canlı türüdür ve solungaçları vardır. Yani mantıken bu meyvenin kullanıcısı suya düşerse hareket edemez ama Jack gibi hayatta kalabilir çünkü o bir balık adamdı ve solungaçları vardı. Ve suya düştüğünü gördüğümüz 2 şeytan meyvesi kullanıcısı var Luffy Arlong Parkta havuza düştüğünde hareket edemese bile Bedeni lastik olma özelliğini korumuştu ve Chopper'ın o küçük formu hibrit formu diye geçiyor ve suya düştüğünde 4 ayaklı formuna dönüştüğünü görmedik. Belki size önemli gelmeyebilir ama nedense ben bunu kafaya taktım çıkaramıyorum. Yani Sizce bu şeytan meyvesini yiyen biri hibrit veya full formunda suya girdiğinde boğulur mu yoksa hayatta kalır mı?
Suda nefes alabilen bir hayvanın meyvesi ise, boğulmaz.

Logia yemiş insanlar herhangi bir nesneyi uyanış dışında meyvelerinin özelliğine dönüştürebilirler mi?
mesela ace Akbıyıka gizlice saldırmaya çalışırken, duvarı ateş özelliğiyle geçerken, elindeki bıçağı da ateşe çevirirken uyanış mı kullanmış olur, yoksa normal meyve gücü mü?
Logia türlerin uyanış yapabiliyor mu, bunu bilmiyoruz. Ben yapamadıklarını düşünüyorum. Dediğin gibi bir durumda, meyve özelliği ile bunu yapmış olurlar.

Logia kullanan bir kişiyi hiçbir hava almayan ve hiçbir boşluğu olmayan dört duvar arasına koysak ve yine hava ve boşluk olmadan sıkıştırmaya başlasak ve arada hiçbir boşluk kalmayacak şekile kadar daraltsak logia kullanıcısı bundan zarar görür mü?

Urouge'un şeytan meyvesi çok mu güçlü? Çünkü güçlerini kullanmaya başladığında Kizaru dahil herkes şaşırdı hatta Hawkins "ölümün kıyısında olan bir adam nasıl bir anda bu kadar güçlenir?" gibi bir şey bile demişti. Acaba hasar ile orantılı kazandığı fiziksel gücün bir üst sınırı var mıdır? Yada fiziksel gücünü depolayabiliyor mudur? Örneğin birinden dayak yedi ama güçlerini kullanmadı sonrasında kullanmak için bunu saklayabiliyor mudur? Ve olarak bu şeytan meyvesini kullanmak için darbe alman lazım şeytan meyvesi bu darbelere karşı direnmen için dayanıklılık veriyor mudur? Yoksa Teach gibi kulllanıcısının mı dayanıklı olması gerekiyor? Son olarak eğer çok güçlü saldırılara maruz kalırsa (Kaido'nun "Raimei Hakkei"!si gibi) ve hala ayakta kalırsa bu şeytan meyvesinin verdiği ham güç En güçlü Zoan meyveleri ile (Uo Uo no Mi Model: Seiryu gibi) yarışa bilir mi?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık