Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Soru - Cevap Köşesi 5

@Smoker

Selamlar hocam 5 yıldır One Piece'i takip etmiyorum. Bu süreç zarfında ne oldu ne bitti pek haberim yok. Dolayısıyla kafamda serinin ilerleyişiyle ilgili bazı merak ettiğim sorular var. Böyle bir konu da varken burada topluca sormak istedim.

1. Luffy'nin ve bizim tayfanın güç seviyesi ne kadar ilerledi? En son bıraktığımda genel görüş hala daha amiral seviyesinin epeyce altında olduğuna yönelikti. Ciddi bir power up oldu mu bu beş senede?

2. Kral Haki ne ayak? Bana zaten tek bir yumrukla indirilebilecek çöpleri temizlemesi hariç bir işlevinin yok gibi görünmesi(o kadar övülmesine rağmen) manasız geliyordu ve fazlasını bekliyordum. Bu konuda bir açıklama yapıldı mı?

3. Diğer süpernovalardan ne haber?

A) Diğer supernovalara ne olduğu hakkında bilgi verildi mi? Verildiyse ne yapıyorlar?
B) Bizim tayfanın Law hariç karşılaştığı ya da karşılaşmak üzere olduğu supernovalar var mı?
C) b'ye cevap evetse bu karşılaşma nasıl meydana geldi? Düşmancıl? Nötral? Dostça?ayrıca kısaca özetlerseniz sevinirim.

4. One Piece'den soğumama sebep olan Oda'nın inatla bırakmadığı bir döngü vardı. Bir adaya gelirler, ada zalımların denetimi altındadır, Luffy zalımı döver vs vs şeklinde. Bu döngü sadece Marineford sagada kırılmıştı. Bu döngü devam ediyor mu? Yoksa işler farklı bir yere doğru mu gitmeye başladı?
1. Oldu. Luffy ve Zoro artık bir Amiral ile dövüşebilecek seviyeye geldiler. Diğer karakterler de ufak tefek güçlenmeler yaşadılar.
2. Henüz yapılmadı.
3. Hawkins, Kid, Killer, Law, Drake ve Apoo şu an Wano'da. Bonney en son Mary Geois'e sızmıştı. Bege şu an Dressrosa taraflarında. Urouge en son bir gökyüzü adasında görüldü.
4. Bizim tayfanın içli dışlı olmadığı iki Nova kaldı. Bunlar Bonney ve Urouge. Düşman oldukları novalar Hawkins ve Apoo. Nötr oldukları novalar da Kid ve Killer.

Seride maddelerin depolayabilecegi haki kapasitesi hakkinda bir bilgi gecti mi?[tabii bu sorudan once haki sence depolanabilen bir sey mi] Ya da ne bileyim kisi elindeki 100 birim hakiyi isterse bir toplu igneye, isterse de bir agaca verebilir mi?
Haki depolanabilen bir şey değil, vücutta olan ve sürekli yenilenen bir şey. Yoğun kullanımda bitebiliyor. Kullanıma bağlı olarak nesnelere de istenildiği kadar aktarılabilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık