Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Soru - Cevap Köşesi 5

MuzluYulafEzmesi

1-Çoğu meyvenin gücü kısılmışken Luffy'nin meyvesinin çoğu insanın aklına gelmeyecek şekilde işlevli kullanılabilmesi hakkında ne düşünüyorsun ?
2- Sence Smoker'ın meyvesini ileride daha işlevli kullanabileceğini görür müyüz ? Yoksa sadece haki ile ilgili bir gelişme mi görürüz ? Smoker'ın gelişeceğine eminim açıkçası . Ama nasıl bir gelişme olacağını tahmin edemiyorum .

Son olay da Garp,Roger vs Wb,Kaido,Linlin Xebec mi olmustur yoksa Garp,Roger vs Xebec'mi olmustur? Her 2'sinden biri olmussa tam olarak neden boyle olmustur diyebiliriz?
Bence Xebec tek başına dövüşmüştür. Kayalar Korsanları kendi menfaatleri doğrultusunda toplanmış bir grup. Dövüşe dair çizilen sahnede arkadakilerin kılıçları kaldırmış, tezahürat yapar gibi bir hali var.

Büyük ihtimalle Garp ve Roger, Xebec'e meydan okudu, diğerleri de dövüşe karışmadı. Roger'a rağmen Garp'ın dövüş sonu geldiği hal ortada iken, iki kişi öyle bir kadroyu yenemez bana göre.

1-Çoğu meyvenin gücü kısılmışken Luffy'nin meyvesinin çoğu insanın aklına gelmeyecek şekilde işlevli kullanılabilmesi hakkında ne düşünüyorsun ?
2- Sence Smoker'ın meyvesini ileride daha işlevli kullanabileceğini görür müyüz ? Yoksa sadece haki ile ilgili bir gelişme mi görürüz ? Smoker'ın gelişeceğine eminim açıkçası . Ama nasıl bir gelişme olacağını tahmin edemiyorum .
1. Ana karakter faktörü. Yazar daima okura yeni şeyler göstermeli ki, heyecanı diri tutsun.
2. Smoker'ın meyvesi çok farklı şekillerde kullanılabilir, ama yazar bu şekilde bir kullanım yöntemi seçmiş. Bana göre bu saatten sonra Smoker ne uzar, ne kısalır.

Bence Xebec tek başına dövüşmüştür. Kayalar Korsanları kendi menfaatleri doğrultusunda toplanmış bir grup. Dövüşe dair çizilen sahnede arkadakilerin kılıçları kaldırmış, tezahürat yapar gibi bir hali var.

Büyük ihtimalle Garp ve Roger, Xebec'e meydan okudu, diğerleri de dövüşe karışmadı. Roger'a rağmen Garp'ın dövüş sonu geldiği hal ortada iken, iki kişi öyle bir kadroyu yenemez bana göre.
Forumdaki genel algi 2 vs 4 oldugu yonunde, ama bende senin gibi dusunuyorum bu konu hakkinda.

Cevap icin tesekkurler.

Xebec'in gucu hakkinda tam olarak ne soylenebilir?Yani Garp ve Roger'in girmesi tam olarak bize gucu hakkinda kesin bir sey dedirtebilir mi? Bir de Godwalley adasini tekrardan gorebilir miyiz?

Daha esnek ve yumuşak olur. Daha çok uzayabilir ve sıvıya yakın bir hal alabilir. Boyutları ile oynayabilir. İğne deliğinden geçebilecek kadar küçülebilir ya da kâğıt gibi yassı şekilde incecik olabilir. Aşağıdakiler gibi yani.

Plastic Man

Mr. Fantastic
Teşekkürler smoker-san

1. Hayır, Kızıl Hat üzerinden de giriş yapılabilir.
2. Law'un çocukluğu önce Beyaz Şehir'de, sonra da Spider Miles isimli yerde geçiyor. Sonrasında Rosinante onu kaçırıyor. Law İki yıllık aradan sonra Dressrosa'ya gidiyor.
3. Eğer Daimi Seyir Belirleyici varsa istediğin yere gidersin. Şaşılacak bir durum değil bu.
Teşekkürler

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık