Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Soru - Cevap Köşesi 5

Smoker selamlar
Oda her tarihten her milletten her dizi filmden biraz biraz one piece e entegre ediyor gibi sanki
Peki Türk esintilerinden de olsa bölüm veya bölümler çizeceğini düşünüyor musun?
Rayleigh-kaplumbağa efendi
Luffy-Son Goku
?-Vegeta
Soru işareti yerine Law-Kid-Coby vb. isimlerden hangisi olabilir dersin?
Cüneyt Arkın filmlerinde malumdur önce ölümcül yara alır sonra bir dizi eğitim ve iyileştirmelerden sonra kötüden intikamını alır
Bu gibi benzetmelerden seninde olabileceğini düşündüğün "şu şu konulara değinebilir" dediğin neler var?
Farklı bir konu
One piecete güçlenmenin bir sınırı var mı?
Kaido istese daha da güçlenebilir mi mesela?
Luffynin Kaidoyu yenmesi diğer yonkolara göz dağı verir mi? Verirse bu Luffynin Korsan Kral olma yolunda önünde bir engel kalmayacağı anlamına gelir mi?
Her ne kadar ittifakla yenecekte olsalar Law ve Kidin Luffynin gölgesinde kalacağını düşünüyor musun?
Cevaplar için teşekkürler Smoker:good:
Türklere ait bir ark çizmez. Bizim kiletur ait birkaç şey görürüz belki, hepsi o kadar.
Güçlenmenin sınırı vardır. Ben Kaido'nun her anlamda zirveye ulaştığını düşünüyorum. Yani istese de daha güçlü olamaz artık.
Kaido'nun yenilmesi çok büyük bir olay olur. Diğer İmparatorlar'a da mesaj verilir. Dediğin iki kişi çoktan Luffy'nin gölgesinde kaldılar bile.

Bartolomeo da Lav gibi çalışarak bariyerini daha da kalın ve büyük yapabilir mi? Teşekkürler
Sınırı olduğu söylendi, ama kesin bir şey söyleyemem. Law'un meyve kullandığını bir kere gördük iki yıl önce. O zaman açtığı oda yeterli büyüklükteydi. Yani belki iki yıl önce de ada genişliğinde oda açabiliyordu, ama biz görmemiştik.

Daha demin One Piece'nin 776.bölümünde Franky Luffy'e Kaido'yu yenecek silah yapacağını söyledi.
Mangayı okuyorum ama mangada dikkatli takip edemediğim bir kısım mı oldu?
Franky bildiğim kadarıyla Kaido'nun evini inşaa ediyor.Bunun haricinde bir şey var mı
Hatırlayamadım dediğin sahneyi. Franky şu an Kaido'nun evini yapmıyor, o evin yapı planlarını arıyor.

Ne zamandır aklıma takılıyor,biliyorum burada one piece ile ilgili soruları cevaplıyorsun ama ben yine de sormak istiyorum Naruto sage mode'a geçebilmek için bir yöntem geliştirmişti sage mode'a geçmiş klonunu çağırıyordu sonra onu yok edip sage mode'a geçmiş oluyordu.Orada 2 klon kullanmıştı.Onun yerine en azından 3 klon kullanıp belirli aralıklarla 1 klon diğer 2 klonu yok etse ve yerine yenilerini çağırsa sage mode sonsuza kadar sürmez mi?(yani aşırı zorlanmadığını düşünürsek)Bu yöntem Naruto'nun mu aklına gelmiyor yoksa mümkün değil mi?
@Dr. Hiluluk buna sen cevap ver.

Animede Franky cp-9 a vermemek için antik silahlardan birinin planlarını yakıyordu, antik silah, planlarını Tom un hazırladığı ama çok tehlikeli olduğu için üretmediği (aklımda öyle kalmış) bir gemiydi. Mangada da var mıydı bu kısım?
Planlar nesilden nesile geçiyordu sürekli. Yani planları yapan kişi aslen Tom değil.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık