Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Soru - Cevap Köşesi 5

Bonney 24 yaşında, Kayalar 40 sene önce yaşamış. Ayrıca Bonney neden böyle bir şey yapsın? Ayrıca gördüğümüz kadarıyla Bonney'nin meyvesinin insanı gençleştirmek gibi bir özelliği yok. Ya yaşlı oluyorsun ya da çocuk.
Teşekkürler smoker-san. Hani dedim belki oda gizem katmistir yaslidi aslinda falan :) bide belki bonney acimistir falan kacsinlar diye prensi cocuk etmistir. O da yardim alip gelsin diye

Son sorum. Mf savasinda cidden Wb bile şuan ki one piece 'i dusununce çok güçsüz çizilmiş ve anlatılmış Tayfasıda dahil. Hani Big mom ve tayfasina baksak Katakuri bile neredeyse bir amiral ediyor ama o savasta hicbir denizci ust rutbelisine bir sey yapamadilar. Wb ve tayfasi neden sence ? Cok tesekkurler simdiden

Son sorum. Mf savasinda cidden Wb bile şuan ki one piece 'i dusununce çok güçsüz çizilmiş ve anlatılmış Tayfasıda dahil. Hani Big mom ve tayfasina baksak Katakuri bile neredeyse bir amiral ediyor ama o savasta hicbir denizci ust rutbelisine bir sey yapamadilar. Wb ve tayfasi neden sence ? Cok tesekkurler simdiden
Beyazsakal ve tayfası son derece güçlü aslında. Jozu ve Marco, Amiral tutabilen adamlar. Beyazsakal ise o haliyle neredeyse tek başına savaştı. Sen seride iki vuruşta bir Amiral'i on dakika savaş dışı bırakabilecek kaç karakter gördün?

Smoker, goro goro no mi ve pika pika no mi gura gura no mi ye üstünlük kurmuyor mu ?yani madde olmadıkları için saldırlarının wb nin saldırlarının içinden geçeceğini düşünüyorum.

Bonney 24 yaşında, Kayalar 40 sene önce yaşamış. Ayrıca Bonney neden böyle bir şey yapsın? Ayrıca gördüğümüz kadarıyla Bonney'nin meyvesinin insanı gençleştirmek gibi bir özelliği yok. Ya yaşlı oluyorsun ya da çocuk.
Gösterildiği kadarıyla sadece böyle diyebiliyoruz değil mi?

Çünkü ya çocuk yada yaşlıya dönüştürmesinin sebebi tamamen zayıf duruma düşürme amaçlı olduğunu düşünüyorum ben. Yoksa 90lık bir ihtiyarı 30-40 larına getirebilir bence.
Aksi takdirde çöp bir meyve olur sadece 2 özelliği olsa...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık