Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Soru - Cevap Köşesi 5

Erdem

lufy nin kendisine ait öz kardeşi olabilir mi. o da dragon un hep yaninda kalmış olabilir mi, yada annesinin. sonuçta annesinin öldüğüne dair bir bilgimiz yok, lufy de hiç merak edip sormuyor arkadaş.

Enel gibi mantraya sahip biri , gökyüzü efendisinin (kedi balığı kılıklı yılan) içindeki Luffy'leri hissedememişti. Lakin Usopp , Hezarfen Ahmet Çelebi'nin dürbünü gibi burçtan burcu sezdi ve Luffy'lerin varlıklarını gördü. Buradaki bu farkı oluşturan faktör ne oldu? Yılan'ın bir canlı olması mı? , Yılan'ın bir iradeye sahip olması yada olmaması mı? Yaşayan canlıların içinin sezilmemesi mi?
Bana göre: Enel mantrasını meyve gücü ile birlikte kullandığını söyledi. Bu durumda yılana ne kadar bakarsa baksın sadece onun düşüncelerini hissedebildi. Saf bir haki kullanmadı. Senin cevabın nedir?

1-Akauni ve Ace yumruk tokuşturduklarında haki kullanmışlar mıdır ?

2-Kullandılarsa (Smoker-Vergo dövüşünde gördüğümüz kadarıyla) logiaların haki kullandıklarında cisimleşmeleri durumu işi bozmuyor mu ?

3-Eğer durumu bozuyorsa ve haki kullandılarsa hakinin üstüne elemet kaplamak gibi bir şey mi yaptılar ?
Kullanmadılar.

Skypia'da darbeyi emen deniz kabukları vardı. O deniz kabuklarından bir sürü alıp darbe emen kısmı dışarı bakacak şekilde bir zırh yapıp giysek, Garp tarafından çılgınca yumruklanırken dimdik ayakta durabilir miyiz?

Bir darbe emiciyi Garp'a versek ve yorulana kadar yumruklamasını istesek, sonra o şeyi ( darbe bir şeyi deniyordu o kelimeyi unuttum) atıyorum, Jack'e dayayıp düğmeye bassak tek atabilir miyiz?
Darbe Kadranlarının belli bir darbe alma limiti var mıdır, bilmiyoruz. Eğer yok ise her tür fiziksel darbeye dayanabiliriz.

Atamayabiliriz. Çünkü edilen darbe tam kapasite olarak geri çıkmıyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık