Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Soru - Cevap Köşesi - 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cobydeki hakinin türü ne acaba?
Kenbonshoku Haki.

Eskiden merry çok hasar alıyordu fakat sunny'nin hasar almamasının nedeni adam ağacımı?
Birincisi dümende Franky var, ikincisi Gemi sefere çıkalı uzun zaman olmadı, üçüncüsü hasarı hemen tamir ediliyor, dolayısıyla görmüyoruz.

Robin kendini klonlayabilir mi?
Klonlayabilir. Manganın son bölümlerinde böyle bir gücü olduğu gösterildi.

Usta şimdi grand line daki adalarda manyetik çekim varmış ya benim bir tanıdık var fizikçi öyleyse takım adası diye birşey olmaz demişti bunu neye dayanarak söylüyor bilmiyorum ama shabondy adaları ne olacak yani olmaması mı gerekiyor?
Sbaody Takımadaları'nın çekimi yok zaten. Ağaçlar denizin dibinden yukarı doğru çıkmış, orda takımada oluşturmuş.

Soru'dan daha hızlı teknik var mı?
Meyve yeteneği olarak var. Dövüş sanatları içerisinde sadece Soru'yu biliyoruz. Kuro'nun Shakushi tekniği Soru'ya eşit hızda.

Animede 512. bölümde Buggye Shichibuaki teklifi geliyor galiba (yarasalı zarf). mangada ben aradım bulamadım öle bir bölüm. biliyorsan söylermisin kaçıncı bölüm mangada ? yoksa fillermi ?
595-598 arasına bak. Filler değil, Shichibukailik teklifi geliyor.

3 sorum var.
1)sence luffy ileride roger veya beyazsakal kadar güçlü olabilecek mi
2)sence her bakımdan zoromu yoksa luffymi
3)karasakal beyazsakalla dövüşmeye cesaret etmişti ama bonney di sanırım onu denizcilere gemi karşılığında değiş tokuş edicekken akainuyu görünce hemen kaçtı.beyazsakal akainudan güçlü ama onunla dövüştü.akainuyu görünce hemen kaçtı.sebebi nedir.
1. Onlar kadar güçlü olacağı kesin ama fiziksel güç olarak bir Beyazsakal kadar olamaz diye düşünüyorum.
2. Luffy.
3. Beyazsakal, ölümün eşiğine gelmişken karşısına çıktı. Bu kadar dayanıklı çıkmasını beklemiyordu, o yüzden ağlama moduna girdi ölmemek için. Akainu geldiğinde ise, deprem gücüne tam hakim değildi. O yüzden risk almak istemediği için kaçtı.

Kuro

Şimdi epeyli tartıştık sen Zoro'nun dayanıklılığı konusunda ne düşünüyorsun usta? (birde bence Zoro yu Zoro yapan 1.Santoryu 2.Dayanıklılık)
Hali hazır cevaplamamışken bir tane daha ekleyim
Usta Luffy nin ödülü 400 yapan Moriayı devirmesi+ IPyi basıp mahkum kaçırması+ savaşa katılması mı, Marineforddaki çanı çalması mı yada hepsi mi?(birde hepsi için 100milyonluk atış az değil mi?)

Soru'dan hızlı hangi meyveler vardı peki
Pika Pika no Mi ve Nikyu Nikyu no Mi.

Şimdi epeyli tartıştık sen Zoro'nun dayanıklılığı konusunda ne düşünüyorsun usta? (birde bence Zoro yu Zoro yapan 1.Santoryu 2.Dayanıklılık)
Hali hazır cevaplamamışken bir tane daha ekleyim
Usta Luffy nin ödülü 400 yapan Moriayı devirmesi+ IPyi basıp mahkum kaçırması+ savaşa katılması mı, Marineforddaki çanı çalması mı yada hepsi mi?(birde hepsi için 100milyonluk atış az değil mi?)
Dayanıklı adam Zoro, ancak fazla abartılmış. Daz Bones ve Bartholomew Kuma karşılaşmalarında bunu açıkça gördüm.
Luffy'nin ödülünün artış sebebi, savaşa katılmış olması, Dragon'un oğlu olduğu açıklanması ve Ox Bell'i çalması.

Van der Decken büyülü bir kutudan bahsetmişti. Oda, mangada bunun gibi büyülü nesnelere yer verdi mi daha önce? One Piece evreninde doğal olmayan özellikler Şeytan meyvesi ve Haki var. Ben ilerleyen bölümlerde bu kutu gibi ilginç nesnelerin çıkacağını düşünüyorum. Şeytan meyvesi ve ekstra güçleri olan rakipler çıkabilir bence Luffy'nin karşısına. Bu konuda ne düşünüyorsun Smoker-san?

Van der Decken büyülü bir kutudan bahsetmişti. Oda, mangada bunun gibi büyülü nesnelere yer verdi mi daha önce? One Piece evreninde doğal olmayan özellikler Şeytan meyvesi ve Haki var. Ben ilerleyen bölümlerde bu kutu gibi ilginç nesnelerin çıkacağını düşünüyorum. Şeytan meyvesi ve ekstra güçleri olan rakipler çıkabilir bence Luffy'nin karşısına. Bu konuda ne düşünüyorsun Smoker-san?
Vander Decken'in bahsettiği kutunun adı Tametabako, canlıların yaşını büyütmeye yarıyor. Kutunun varlığı da efsane zaten, var mı yok mu bilemiyoruz. Çıkma ihtimali düşük bana göre.

Roger'in nesneleri falan duyma yeteneği aslında Kenbonshoku Haki mi ?
Değil. Kenbonshoku Haki, canlı nesnelerin varlığını hissetmeye yarıyor.

jewelry bonney ile hükümet arasında 1 seyler mi var ? mangada akainu belirtiyorda hükümetten kaçtıgını duyunca çok endişelendim diyor akaiunu ya da akainu ile arasında 1 bağ mı var usta düşüncen nedir?
Açıklanmadı ama Bonney ile Beyazsakal arasında bir bağ olduğunu sanıyorum. Bu bağ yüzünden de Hükümet'le içli dışlı olmuş olabilir.

fortime

Öncelikle seni saçma sorularımla rahatsız ettiğim için üzgünüm sayın Smoker. Aklıma takılan bir konu var da:
Shanks'ın gözündeki yara Anime'de Shanks 27 yaşındayken gösterilmişti. O zaman Luffy 7; Ace de 10 yaşındaydı ve Ace henüz Beyazsakal korsanlarına katılmamıştı. Ve BB de henüz ihanet etmemişti. Benim sorum şu: BB ile Shanks, BB Beyazsakalın tayfasındayken mi dövüştüler ; yani henüz BB meyve yemeden mi dövüşüp Shanks'ın gözünde yara açtı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık