Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Spoiler] Soru - Cevap Köşesi 5

'Sorularınız ?' forumunda Smoker tarafından 31 Tem 2015 tarihinde açılan konu

 1. Mesaj Sayısı 40
  Üyelik Tarihi9 Eki 2018
  Smoker san pek çoğumuzun bildiği üzere One Piece kişi , kişinin verdiği sözünü veyahut hayallerini gerçekleştiremedikten sonra bir kişinin bu söz ve hayalleri yerine getirmesine dayanıyor. Bence joy boy'un sözü Balıkadam adasını yeryüzüne çıkarmaktı ama savaşı kaybettiler ve bu söz gerçekleşmedi. Luffy Arlong'un kardeşinin kehanette gördüğü üzere Balıkadam Adasını yok edecek ve onları karaya çıkaracak. Ben bu amaç doğrultusunda nuhun ne amaçla kullanılacağını merak ediyorum açıklayabilirsen minnettar kalırım.
   
 2. Reiper Luffy Korsan Kral Olacak Kişidir,...Kızlar Yesin

  Reiper (Luffy Korsan Kral Olacak Kişidir,...Kızlar Yesin)
  Mesaj Sayısı 6,601
  Üyelik Tarihi4 Eyl 2010
  Caribou öldü mü, ölmediyse nereye gitti, kapak hikayesinde Drake bunu götürüyor gibiydi hatırlayamadım sonunu.
   
 3. ogstr97 Üye

  ogstr97 (Üye)
  Mesaj Sayısı 208
  Üyelik Tarihi11 Ağu 2016
  Son bölümlerde sürekli luffy ile kidd mapusda kader arkadaşı olacak yada ittifak kurarlar denmeye başlandı. Ben kiddin akıbetini merak ediyorum. En son hatırladığım kaidou "git onlara söyle korsancılık oynamasınlar" de dedi. Sonra bıraktı mı bırakmadı mı?
   
 4. yahmet21 Üye

  yahmet21 (Üye)
  Mesaj Sayısı 30
  Üyelik Tarihi17 Ağu 2015
  Ayrıca dresorra da burgess sabo nun peşinden giderken elinde pıçak vardı amacı bir parça koparmak olabilir mi? Bu mantıkla
   
 5. Chaos Bringer Warchief Vol'jin

  Chaos Bringer (Warchief Vol'jin)
  Mesaj Sayısı 1,454
  Üyelik Tarihi29 Kas 2016
  Ölmemiştir, Drake diğer novalardan bağımsız daha sadakatli duruyor. Öldürme emri alsa götürmezdi. Kaido'ya canı için Poseidon'un bilgilerini vermiş olabilir.
   
 6. Kaizokou Gari itoryou iai shishi sonson

  Kaizokou Gari (itoryou iai shishi sonson)
  Mesaj Sayısı 832
  Üyelik Tarihi7 Oca 2018
  Smoker ın antisi ne olabilir
   
 7. ROGER Üye

  ROGER (Üye)
  Mesaj Sayısı 734
  Üyelik Tarihi30 Kas 2011
  Sağlıklı WB vs Kaido kim kazanır?
   
 8. Mesaj Sayısı 4,116
  Üyelik Tarihi23 Eyl 2017
  Selamlar.

  Logia meyve kullanıcıları kendilerine saldırı olduğunda, saldırı yapılan yeri meyve özelliğine dönüştürüp korunabiliyorlar. (Benim hatırladığım) Seride şu ana kadar bu tarz saldırılar mermi, kılıç, ya da yumruk gibi vücuda oranla daha küçük kalan şeylerle yapıldı. Peki, logia meyve kullanıcısına kendi vücudundan daha büyük bir şekilde saldırı olsa sonuç nasıl olur? Mesela, Crocodile'a Jozu hakisiz saldırdı diyelim. Croco da gözlem hakisiyle karşılık vermek istedi. Ama Jozu'nun saldırı yaptığı alanın genişliği, Croco'nun vücudundan daha büyük. Bu takdirde Croco (ya da logia kullanıcıları) nokta nokta olacak şekilde kuma dönüşebilir mi? Ya da vücutlarının belli bir ağırlık merkezi mi olması gerekir. Vücudunda belli bir kısım sabit kalacak, diğer kısımlar dağılabilir gibi. Buggy'nin ayaklarının yerde kalması şartı gibi. Bu konudaki düşüncelerin neler?

  Teşekkürler.
   
 9. Bayram Lord Palpatine

  Bayram (Lord Palpatine)
  Mesaj Sayısı 210
  Üyelik Tarihi29 Mar 2010
  Viz çevirisi ile güncel olarak çeviri arasında çok büyük fark oluyor mu?
   

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık