Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Soru - Cevap Köşesi - 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ben bir soru daha soracağımda bu All Blue varya o 4 denizden gelen balıklar falan filan diyor ya bunun one piece ile bi alakası var mı? hani op tek parça anlamına geliyor ya onun için sordum varsa nasıl bi alakası var ?

ben bir soru daha soracağımda bu All Blue varya o 4 denizden gelen balıklar falan filan diyor ya bunun one piece ile bi alakası var mı? hani op tek parça anlamına geliyor ya onun için sordum varsa nasıl bi alakası var ?
Tüm denizlerin birleştiği hayali yer. One Piece ile bir bağlantısı yok.

yani bu jutsu Kawarami No Jutsunun yerine bişi koyulmaamış ve daha hızlı hali gibi bişi yani ?

Sorulara devam Narutodan...

1 - Sasuke MS yi Itachiyi öldürüptemi aktif etti yoksa Itachi ölürken Sasukenin anlına dokunuyor orda MS güçlerini onamı verdi ?

2 - önceki mesajında Sasuke Itachinin kullandığı MS tekniklerini kullanabilir diye. Naruto wikide Sasukenin kullandığı jutsular arasında Tsukuyomi var. bunu öncedne kullandımı yoksa Itachini tüm tekniklerini kullanabildiği bilgisi geçtiği için direk Sasukenin jutsuları arasınamı koydular ?

3 - Tobirama Edo Tensei yi nasıl buldu ? (açıklandımı yani) ve Edo Tenseiyi bulduğu bilgisi hangi bölümde geçiyor ben hatırlamıyorum. birde Tobirama en son Hokageliği Sarutobiye bırakıp düşmana dalıyor ve sonra gözükmüyor orda öldüğümü düşünlüyor yoksa adamın hayattamı ölümü olduğu bir sırmı ?

4 - Izanagi yaptıktan sonra bi gözün gidiyor. Izanami yaparkende gidiyormu ? EMS açınca da Izanagi veya Izanami yapınca gözün gidiyormu ?
Hız tekniği sadece.

1. Normalde Naruto'yu öldürmesi gerekti, ama Itachi'ye kaydırdılar olayı. Itachi'nin Sasuke'nin alnına dokunmasının anlamını kütüphanedeki Itachi konusundan öğrenebilirsin.
2. Danzo'ya karşı kullanıyor.
3. Nasıl bulduğu açıklanmadı, Tobirama'nın bulduğu jutsuların çoğu kinjutsu sınıfına giriyor zaten. 118. bölümdeydi sanırım. Orochimaru, Edo Tensei olarak çağırdığı için öldüğü kesinleşti.
4. Büyük ihtimal gidiyor. Ems olsa bile yine gidiyor sanırım.

smoker-san sence insanlar shanks dan mı daha çok korkarlar yoksa Dragondan mı ? (korkma derken yani gücünden çekinme)

Benim merak ettiğim konu şu Brook ruhu bedeninden çıkarabiliyor bu çıakrdığı ruhu başka bi bedene koyup onun güçlerini kullanabilir mi meyve ve haki gücünden bahsediyorum

abi Shichibukailer denizcilere bağlı ise neden pacificstalarla Shichibukailer savaşıyor ?
Hancock araya girdiğinden öyle oldu. Yoksa saldırmazlar.

smoker-san sence insanlar shanks dan mı daha çok korkarlar yoksa Dragondan mı ? (korkma derken yani gücünden çekinme)
Shanks'ten daha çok korkarlar. Dragon'un o kadar tanınan biri olduğunu sanmıyorum.

benim bi sorum var bu Trafalgar Law yarattığı alanın içinde herşeyi kesebilir mi (logia tipi kullanıcılarda dahil)
ve gücü sadece meyveden mi ibaret yani süper insan gücü ve hızı var mı ? zoro veya sanji gibi
Logia türlerini kesemiyor. Onun haricinde kesebildiği gösterildi. Ayrıca güçlü bir Haki'ye sahipsen de kesilmezsin. Süper insan gücü ve hızı yok görünene göre.

Benim merak ettiğim konu şu Brook ruhu bedeninden çıkarabiliyor bu çıakrdığı ruhu başka bi bedene koyup onun güçlerini kullanabilir mi meyve ve haki gücünden bahsediyorum
Başka beden ölmüşse eğer kullanabilir. Meyve gücünü büyük ihtimal kullanır, ama Haki konusunda net bir şey söyleyemem.

hacı bildiin Naruto Shippuden Güncel TR Fansub yapan birileri varmı ? (OP de K1RA gibi vb.)
Takip etmediğimden bilmiyorum.

luffy k.k olduğu zaman şu boş asırda olanları yani karanlık yy da olanlar anlatılır mı bizede?

Naruto'dan bi sorum var İzanagi kaderi değiştirir diye geçiyor o zaman bu teknikle ölümü engellemekten başka bişi yapılabilir mi mesela karşıdakinin kaderini değiştirip bir saldırıdan kaçabilecekken izanagi ile saldırının ona ulaşmasını sağlamak gibi ?

smoker kardeş işine karışmak gibi olmasın ama naruto hakkında sorulan soruları başka bir konu altında değerlendirsen daha güzel olmazmı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık