Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Son Savaşta Ne Olacak?

Savaşta neler olur?

• Amiraller Wano'ya gelir.

Kullanılan: 18 36.0%
  • Teach Wano'ya gelir.

Kullanılan: 7 14.0%
  • Shanks gelir.

Kullanılan: 2 4.0%
  • Hepsi gelir.

Kullanılan: 9 18.0%
  • Hiçbiri gelmez ve savaş şuanki kişilerle sonuçlanır.

Kullanılan: 14 28.0%

• Kullanılan toplam oy
    50
Oda çooook kötü sıvayacak son savaşta. Kishimoto'ya mı özendi? Başka bir şey mi var bilemiyorum? Belki odaları beraberdi diye birbirlerini "büyük savaş" motivasyonuyla doldurdular. Çok sıkıldım bu tüm mecralarda büyük savaş görmekten. Artık çıkan her film, her dizi büyük savaşlı gına geldi. Hem takip etmesi zor hem de çoğu zaman anlamsız. Uzak Doğu insanı kalabalık savaşları çok seviyor, Çin'de büyük savaş sahnelerinin olduğu filmler istisnasız gişe rekoru kırıyor. Aquaman isimli boktan film bile bu yüzden gişe rekoru kırdı orada. Neyse büyük savaş tembel yazar işidir.

Naruto'da da bile sıkmıştı büyük savaş geyikleri. Ki düşman tarafı özünde iki üç kişiden oluşuyordu, geri kalanlar çerezdi. Yine iyiydi. Madara tek başına birleşmiş kuvvetlerin üstüne koşarken zevkten titremiştim. Dua filan ediyorlardı, Madara üstlerine koşarken. One Piece son savaşı asla bu kadar vurucu ve etkileyici olamaz. İmkanı yok. Madara gibi iyi işlenmiş ya da onun tarzı yüce ve kutsal bir güç yok. İmu çıktı fakat gev gev yani serinin sonuna doğru çıkan İmu'yu bu kadar epik dolduramaz Oda. Öyle bir vakti yok.

Dünya Hükumeti desen zaten kurumsal, soğuk ve bürokratik bir topluluk. Onun Denizcileri de tıpkı onun gibi. Bu adamlarla büyük savaş yapsalar ne olur yapmasalar ne olur? Zaten 4983834 küsur karakter var ortada. Kimi göstereceksin? Marineford bile karman çorman hala tüm fanların küfür ettiği bir savaş. Oda gibi savaş işini beceremeyen üstüne "Bön artök dövüş çözmök istömiyorum" triplerine girmiş bir çizerden umudu kesmek lazım.

-İmu mimu
-Denizciler
-Hükumet

-Devrimciler
-Birleşmiş Korsan Güçleri (tıpkı Karayip Korsanları'nın üçüncü filmi tarzı)

Rezilliğe bakın arkadaşlar. Kalabalığa bakın. Bizim tayfayı mı işleyecek sadece? Devrimcileri mi işleyecek? Denizcileri mi izleyecek? İmu'yu mu işleyecek? İmu'nun Luffy'e ve BB'ye nefret saçarken, Vivi'ye hallenmesini mi işleyecek? Yoksa D. tarihini mi işleyecek? Cümbüş. Yazık çok yazık.
Stampede filminden bizi alıştırmaya çalıştılar herhalde artık son savaşta da teke giden bir sürü kişi görürüz ya da bir kişiye sürü gibi dalmalar fln ki sona bir avuç insan kalsın ve bunlar da tayfa ve hükümetten bir kaç kişi olur (akainu,garp,imu fln.)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık