Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Son İzlediğiniz Anime

Fate/Zero

5/5 demem, ba-yıl-dım değil yani. Neden değil, öncelikle çok dağılmış. Özellikle ilk 2-3 bölüm müthiş dağınık. Tüm olayı dağınıklık olan Baccano, Durarara! gibi seriler bile bundan daha derli toplu. 13 bölümlük bir sezon için kritik bir hata bence. İkinci bir mevzu da orjinallik, açıklamama gerek bile yok zaten o kısmı. Üçüncü problem de, geleceği merak ettirmiyor.

Ufotable aradaki 7.5 yılda dersine iyi çalışmış ama bak onu öğrenmiş olduk bu seriyi izleyerek. Kimetsu no Yaiba'da, bu yukarıdakiler problemler giderilmiş.

558,219 MAL kullanıcısı 8.36 vermişler, çok be. Vallahi çok geldi bana. Yarım puan kafadan kısarım ben. 4/5 temiz.
Dostum bu seri 25 bölümlük on numara atmosferi olan ve tatava yapmadan konuyu bağlayan aldığı puanı sonuna kadar hak eden bir seri. 13 bölüm ayrılmış şekilde nereden izledin ki sen ben yıllar önce izledim direkt 25 bölüm halindeydi her yerde.

25 bölümü bir bütün olarak düşün öyle bitir. Bu şekilde puanlamak bir filmin sadece yarısı hakkında fikir belirtmek gibi bir nevi.

Doğrudur, herkes senin yaptığın gibi yorum yaptı zaten.

Fate/Zero 2nd Season en popüler 100. anime şuan MAL'da. Bi 30 serim var şuan yani, hiçbir seriyi kayırmıyorum listede :D
Dostum milletine puanlarına göre o listedeki bütün serileri izliyormusun la harbi sıraya göre? Kolay gelsin ama sıra sıra hepsi hakkında araştırma yapıp içine sinenlere başlasan daha tatlı olur bence.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık