Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Son İzlediğiniz Anime

3.sezon 1 ve 2 sezonda kasılan bütün gizemlerin çözüldüğü sezon
3 sezonu izlemeden Nanatsu hakkında yorum bile yapılamaz .
2 sezon Heyecanı aksiyonu boldu efsaneydi ama 3 sezonu izleyince 2 sezon olan olayların hepsinin yalan önemsiz olduğunu görürsün.
3. Sezonu diğer sezonlarda ayıran tek şey hikâyesel ilerleme olacaktı zaten ama adaptasyon olarak o kadar rezalet ki git dünyanın en iyi kurgusunu ve hikâyesini yaz yine toparlayamaz. Sırf hikâyesi iyi diye bir animenin en önemli noktası olan çizim ve animasyon kalitesini yok sayamazsın. Evet, çizim ve animasyon bir animenin en önemli noktası, hikâye mangada da var.

Hoş seri zaten malûm bir olaydan sonra gereksiz uzatılıp gitgide düşüşe geçiyor. Manganın en iyi olduğu noktaları sen rezalet bir şekilde adapte edersen, en kötü yerleri en iyi stüdyo en iyi şekilde adapte etse bile o seriyi kurtaramaz.

Hajime No İppo'yu bugün bitirdim.Mangasında günceldim ama canım sıkıldığı için izleyeyim dedim.Animasyon gayet iyiydi gene Madhouse kaliteli iş çıkarmış.

Macross SDF

Bugün başladım.İmansız çevirmenlerin elin amarigasının seslendiği versiyonda çevirmelerinden başka sorun yok.Eski bir seri.İzlemedim ama Gundam'a benziyor galiba.

Bütün yugioh serilerini baştan izleme kararı almıştım birkaç ay önce, şuan Yugioh 5ds'in 47. bölümünü bitirdim çok fena sardı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık