Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Son İzlediğiniz Anime

Meeeh. :artiz: Leorio işte

Bu Bradley mi ne, onun çocuğu niye Selim? Laf mi atıyorlar bize.
Biri Führer gibi. Almanya - Osmanlı ittifak desek. Osmanlı'dan padişah baksak. Atatürk demek yemez zira. Yavuz Sultan Selim desek. :oleyo:

1905'te doğmuş selim. 1984'üm 1948'de yazılmış olması gibi 1509'a baksak büyük depremi görüyoruz. Bayezid tırsmış. Onu almamış ondan. Koymuş Selim'i. Bu nasıl oldu?

Biri Führer gibi. Almanya - Osmanlı ittifak desek. Osmanlı'dan padişah baksak. Atatürk demek yemez zira. Yavuz Sultan Selim desek. :oleyo:

1905'te doğmuş selim. 1984'üm 1948'de yazılmış olması gibi 1509'a baksak büyük depremi görüyoruz. Bayezid tırsmış. Onu almamış ondan. Koymuş Selim'i. Bu nasıl oldu?
Iyi iyi :artiz: güzel. Az daha çaba ile daha güzel olabilir.

Net bir seri veremem ama birinci olmayı hak ediyor diyebilirim. Aklıma takılan da HxH ama kısa ve öz olması sebebiyle bir adım daha öne çıkıyor gibi.
Hunter güzel bi anime de Hiatus x Hiatus durumu sanırım onları geri tutuyor sanırım. FMAB'de sistem, altyapı falan güzel kurulmuş şimdiye kadar da güzel yanı güçler ucmamis o güzel. Simya üzerinden güzel işlenmiş. Komedisi de yerinde. Sevdim ben. Benim 1 HxH şu an ama bakalım bitirince seriyi ne olacak :D

Fare/stay night UBW'nin 10 bölümünü izledim, Zero'dan daha farklı bir havası var. Bütün ustalar acemi ve çok saçma hareketler yaptıkları oluyor.

Hunter güzel bi anime de Hiatus x Hiatus durumu sanırım onları geri tutuyor sanırım. FMAB'de sistem, altyapı falan güzel kurulmuş şimdiye kadar da güzel yanı güçler ucmamis o güzel. Simya üzerinden güzel işlenmiş. Komedisi de yerinde. Sevdim ben. Benim 1 HxH şu an ama bakalım bitirince seriyi ne olacak :D
Sıkıntı çıkmaz. Tutarlı seri. HxH'nin ara vermesinin animeyle ilgisi yok ki, geç onu. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık