Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Son İzlediğiniz Anime

• Zankyou no Terror

8/10
Güzeldi güzel olmasına da. Five'ın amaçsızlığını ve finalin sönük kalmasını pek beğenmedim. Shibazaki bile daha bir hislendi Lisa ile Nine'dan. :/ Müzikler harikaydı. Yine de eksik bir şeylerin kaldığını hissettim anime bittiğinde.

• Drifters

8/10
Çizimler harika. Konusu çok çekti kendine, bazı tarihsel figürleri bilmiyordum ama yine de araştıra araştıra izlemek de güzeldi. :D Sağlam bir hikayeye giriş sezonu gibiydi. Devamı gelsin de izleyelim.

• Wotaku ni Koi wa Muzukashii

7/10
Epey eğlenceli seriydi. Arıyordum zaten böyle yetişkin romantik-komedisi tarzında bir şey. Sugita reisin seslendirdiği karakterler direkt +1 başlıyor serilere gözümde. :D Biraz daha fazla karakteri olsa iyi olabilirdi; bir de nedense daha fazla romantiklik beklemiştim. :hıh:

Nanatsu no taizai 'yi izledim , fena değildi. Peşinden sürükleyen bir anime değil bence ancak güzeldi genel itibariyle. Ayrıca Overlord'un 3. sezonu çıkmış onu da izledim ve beğendim.

Akame ga Kill. Sanırsam ben pek anime sevmiyorum ya çünkü izlerken çok sıkıldım ayrıca depreşif şeylerden hoşlanmıyorum, biraz pembe g**lülük var ayıptır söylemesi.

Şunu da buraya atayım. Enfes bir şey;

Aynen, karakterlerin gelişimini çok güzel vermiş seri dolu dolu antrenman yapıyorlar. dövüşlerde çok kaliteli ve olan hertürlü haraket boxda olan haraketler, komedi olarakda başarılı, müzikler karakterler gayet iyi çok övdüm evet :D beni rahatsız eden sadece ilk 3-4 bölümdeki ana karakterin aşırı içine kapanıklığı/ezikliği oldu
Benim de başlayasım varda çok uzun seri be.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık