Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Solo Leveling (Final)

Bölümü Beğendim.

Beyeong-Gu nun vedasını sevdim. Emir almadan iyileştirmeye başlaması filan çok güzeldi bence.

Kaisel ortaya çıktı. Bunu gören kimse sesini çıkarmadı. Bir şaşkınlık beklerdim burada.

Sung 100 lvl oldu. Bir skil açılması vs olacak mı bunu merak ediyorum.

Envanterleri gölgelere dağıtacak zaten. Şeytan kralının kılıcını zaten alacak isim belli.

Sung için anormali kelimesi kullanıldı. Çift uyanıştan farklı bir anlamı varsa bilmek isterim.

MuzluYulafEzmesi

Bu seride karakterlerin dış görünüşleri romanı okurken hayal ettiğim gibi çıkmıyor hiç :D

Pokemondaki Charizard gibi olursa değişik olabilir. :)
Çok güçlü olduğundan diğer gölgeler gibi düşünmüyor. Diğerleri gibi itaatkar fakat gücünü kontrol etmesi gereken yerlerde zorlanıyor. Direk yoketmeyi düşünüyor her zaman. Örnek olarak serinin novelinden;
Cha hae ile Beru bir fight atacaklar. Shung araya girmese Beru gücünü kontrol edemediği için Cha hae'ni öldürecekti ya da çok fena yaralayacaktı. Shung bile bazen bu konuda endişe duyuyor hatta.
Bölümü Beğendim.
*Sung 100 lvl oldu. Bir skil açılması vs olacak mı bunu merak ediyorum.
**Sung için anormali kelimesi kullanıldı. Çift uyanıştan farklı bir anlamı varsa bilmek isterim.
*Skill açılması olmayacak ama mevcut skilleri neredeyse maks oldu. Ama envanterine bir kaç bölüm sonra fark edeceği bir item düştü.Ne olduğunu o zaman görürsün :)
**Diğer bütün s seviyeler sungun yanında normal kalıyor. Seviyesi tahmin edilemiyor kimse tarafından. Hatta bazıları gölgelerinin ve kendisinin dövüştükçe güçlendiğini anladı. Aurasını sezenler bu farkı anladı. O yüzden üstüne basa basa anormal diyorlar ve diyecekler :) Hatta seviyesi ile alakalı sonunun olmadığını bize 10-15 bölüm sonra anlatacak bize. Merak edersen özelden ya da spoiler içinde bu konuyu açabilirim sana.
Son olarak seri çok hızlandırılmış gibi novele kıyasla. Duyguyu öldürmüşler gene. Bazı yerler acayip hızlı geçiştirilmiş. Shung novelde sürekli düşünen, endişe duyan, iç sesiyle konuşan ve nazik biri. Novel ve mangasının arasındaki en büyük fark bu. Novel shungun düşüncelerini derinlemesine yansıtırken, mangasında bu düşüncelere yer vermiyor fazla. Dolayısıyla duygusuz acımasız tekdüze geçiştirmiş bir karakter olarak kalıyor. Bence bu serinin en iyi yanı buydu. O yüzden novel okuyun arkadaşlar.

Son düzenleme:
Çok daha güzel olabilirmiş seri. Bu kadar ayarsız olmasaydı keşke ana karakter. Baya çocuk fantazisine dönmüş. Farklıdır diye novel okudum ama orda daha beter. Her arc okuyucunun nefret edeceği itici bi mal var (daha sonra bu konuda daha beter oluyor). Sonra ana karakter ortaya çıkıp günü kurtarıyor ve o salak herif rezil olurken herkes bu “cool” çocuğa ağzı açık bakıyor. Çok tekrar etmiş bunu.

Ligi o kadar yüksek ki başkaları yardım bile edemiyor. S rank’ler bile çöp olmuş. Bazı yerler manhwa’da bu konuda daha iyi. Bazı yerler novel’da.

Çocuk dünyanın en güçsüzü olarak bi kurt dungeon’ına girdi (oyunlardaki en zayıf düşman). Ordan B rank çıktı lan :D aşırı hızlı ilerlemiş ve novel’a bakarak söylüyorum gerek de yokmuş. Bu adadan baya baya sonra güçlü düşmanlar var ve onlardan önce zaten level atlamak için baya fırsatı oluyor.

bu arc mesela karınca ve ana karakter goto ryuji’nin ligi olsa hikayeyi hiç negatif etkilemezdi. Yanında igris, tusk/fang, iron var onlarla beraber Rahat kazanabilirdi ya da tek başına zorlanıp alırdı. Ana karakter sonraki arc için güçsüz olacaksa da yüzbinlerce karıncanın olduğu adayı temizlemek sadece 1 level atlatmasaydı madem.

Çizim kalitesi okutuyor şuan. Onun hakkını vermek lazım baya iyi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık