Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Solo Leveling (Final)

Bizim oğlan ejderle gelip show yapar dedim meğer koşu yapıyormuş parkta :D royal guardlar dan beklenecek güç çıktı da s ve üzeri hariç,alt sınıflar işe yaramaz gibi çok üst düzey düşmanlara karşı.Bu ölenler a sınıfı olması lazımdı tek yediler anında.Tepki bile veremeden.Ayrıca bu baskın bana saçma geldi,madem teknoloji bu derece üstün ne diye 2 dene atom bombası sallamazsınız.Yüksek teknolojili zamanda insan gücü hiç kalıyor üstüne sırıtıyor.

MuzluYulafEzmesi

Bizim oğlan ejderle gelip show yapar dedim meğer koşu yapıyormuş parkta :D royal guardlar dan beklenecek güç çıktı da s ve üzeri hariç,alt sınıflar işe yaramaz gibi çok üst düzey düşmanlara karşı.Bu ölenler a sınıfı olması lazımdı tek yediler anında.Tepki bile veremeden.Ayrıca bu baskın bana saçma geldi,madem teknoloji bu derece üstün ne diye 2 dene atom bombası sallamazsınız.Yüksek teknolojili zamanda insan gücü hiç kalıyor üstüne sırıtıyor.
Ada lazım adamlara :ehe:

Nasıl olur ya bunlar S+ seviye avcı değiller mi? Nasıl bu şekilde tek yiyorlar?Bunlar böyle inerse bundan güçlü karıncaları veya varlıkları kim indirecek? Tepki bile veremediler.
Bu tek atan karınca gerçek bossların yanında çöp kalır.Sen düşün güç sevyesi ne kadar zorlayacak yukarıları.Solo takılacak reis

Bu tek atan karınca gerçek bossların yanında çöp kalır.Sen düşün güç sevyesi ne kadar zorlayacak yukarıları.Solo takılacak reis
Ne bileyim S seviyeler bile yetersiz kalıp, ana karakter yine solo takılırsa hikaye standarta dönüyor çok. Sonuçta S seviyeler tanıtıldı o kadar övüldü falan. Bir beklentiye giriyor insan...

Ne bileyim S seviyeler bile yetersiz kalıp, ana karakter yine solo takılırsa hikaye standarta dönüyor çok. Sonuçta S seviyeler tanıtıldı o kadar övüldü falan. Bir beklentiye giriyor insan...
Ana karakter biraz saitama vari olacak sanırım.Gelişe bilen hatta oyun içinde olan tek karakter o diğerleri hep npc gibi.Bundan ötürü güç seviyesi açısından ana karakter hariç diğerleri konuşulmalı sanırım.Ha vs olarak tabi ana karakterin ki en güzel çizim olur.

Ben spoiler içinde yazmayacam artık çünkü burası zaten spoiler bölümü :D

bu tek yiyen üç salakşör S sınıfı değil miydi?
A sınıfı diyen olmuşta o yüzden teyit etmek için sordum.

S sınıf şifacıydı sanırım şu ölen kız.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık