Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Solo Leveling (Final)

https://mangadenizi.com/manga/solo-leveling/000/7

Artık emin oldum.

Bu bölümde bizimkisi yaratıkları öldürmeden de kontrol edebiliyor. Üstte attığım resim de ise en soldaki muhtemelen bu şaman sonra bizim eleman sonra İgris ve sonuncusu ise çözemedim ama muhtemelen bir sonraki yaratık olabilir. Bu sayfadaki uçan yaratıklar ve ejderhayı görünce ister istemez Jeju adası ile ilgili bir şey çıkabilir mi sorusu geliyor aklıma.

Bu arada A seviye High orcları kek gibi çizen İgris ve Demir çoktan S seviyeye ulaşmıştır. Bir de +%50 damage buff var üstlerinde.

Orcların başını alamayacak eğer öldürürse ruh gücü yetmeyecek büyük olasılık çünkü alırsa ruhunu inanılmaz bir power up kazanır
Zaten buz elflerinin liderini kaçırdı. Bunu kaçırmaz.

6 7 bölüm biriktirmistim.

Hype güzel. Gölgeler çok cool yahu :at:

Birkaç orc da geldi, artık yeni adam da hazır. Hanım abla da yolda. Değişik şeyler oluyor.

Yahu çizimler muazzam ya. Bakmaya doyamiyor insan. Hani yan karakterin yanin yanı bile cool çizilmiş.

Demir ve Igrisden sonra bir üçüncü lazım. Ben Igris için daha yukarıda bakıyorum Demirden. Bu orc lideri gelirse bizimki uçar
Biz insan dövüşünü bir kere gördük. Onda da düşük seviyeli bir suikastçi ile olan bir savaştı.

S seviyelerin tecrübe ve güçlerinden dolayı çok bizimkisi karşısında çok sıkıntı yaşayacağını sanmıyorum. Orc büyücüsü katılırsa canavarlara karşı çok güçlü olur ama insan savaşlarında çokta öne geçirmez. İgris muhtemelen S seviye Demir de S seviyeye çok yakın. Bu adam da S seviye artık bizimkisi zerre zorluk yaşamadan A seviye bir mağarayı döner.

Son düzenleme:
Biz insan dövüşünü bir kere gördük. Onda da düşük seviyeli bir suikastçi ile olan bir savaştı.

S seviyelerin tecrübe ve güçlerinden dolayı çok bizimkisi karşısında çok sıkıntı yaşayacağını sanmıyorum. Orc büyücüsü katılırsa canavarlara karşı çok güçlü olur ama insan savaşlarında çokta öne geçirmez. İgris muhtemelen S seviye Demir de S seviyeye çok yakın. Bu adam da S seviye artık bizimkisi zerre zorluk yaşamadan A seviye bir mağarayı döner.
Elf kral ne seviyeydi sence?

Ayrıca bu orc kral takım oyunu açısından baya katkı sağlar bence. Seviyesi değil de ekibe fayda sağlar bence

Elf kral ne seviyeydi sence?

Ayrıca bu orc kral takım oyunu açısından baya katkı sağlar bence. Seviyesi değil de ekibe fayda sağlar bence
A seviyenin zirvelerindedir. Çünkü seviyeler arası ciddi bir fark var gördüğümüz kadarı ile. Örneğin A seviye Son Ki-Hoon en iyilerden bir tanesi olduğunu söylemişti ama Orc şamanı karşısında hiç bir şey yapamadı. Elf kralı S seviye olsaydı bizimkilerin oradan cesetleri çıkardı.

Bizimkisinin takım formasyonu yavaş yavaş oluşuyor. Takımın Savunması Demir ve Tank Savaşçısı İgris, Büyücü Orc şamanı ve hybrid olan bizimkisi.

Benim şuanda en çok merak ettiğim Jeju adası olayı. bir S seviyeyi indirmek için en az 15-20 tane A seviye gerekiyor. Bir zindanda binlerce yaratık olduğunu düşündüğümüz de bizimkisinin ordusu bile tamamen çaresiz kalır. Bir de Patron SS seviyeye yakınsa gözlerimiz şenlenir vallahi.

A seviyenin zirvelerindedir. Çünkü seviyeler arası ciddi bir fark var gördüğümüz kadarı ile. Örneğin A seviye Son Ki-Hoon en iyilerden bir tanesi olduğunu söylemişti ama Orc şamanı karşısında hiç bir şey yapamadı. Elf kralı S seviye olsaydı bizimkilerin oradan cesetleri çıkardı.

Bizimkisinin takım formasyonu yavaş yavaş oluşuyor. Takımın Savunması Demir ve Tank Savaşçısı İgris, Büyücü Orc şamanı ve hybrid olan bizimkisi.

Benim şuanda en çok merak ettiğim Jeju adası olayı. bir S seviyeyi indirmek için en az 15-20 tane A seviye gerekiyor. Bir zindanda binlerce yaratık olduğunu düşündüğümüz de bizimkisinin ordusu bile tamamen çaresiz kalır. Bir de Patron SS seviyeye yakınsa gözlerimiz şenlenir vallahi.
Bizimkinin ordusuna takviye şart gerçekten. Elf Kral fayda sağlardı. Umarım orc kral başarılı olur yakalaması.

Izlemesi çok iyi olur gerçekten.

Seviyeleri çok hızlı geçiyor Sung. Ona göre evrilecektir bir şekilde.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık