Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Solo Leveling (Final)

Ben bu bölüm üzerinden değil de, şu rünler üzerinden konuşacağım. Anladığım kadarıyla her s seviye geçit bir tane rün düşürüyor. Seride toplam kaç rün var? Birde bu rünler ana karakter deki gibi seviye atlıyor mu? Yoksa ana karaktere özgü birşey mi?
Bizim oğlan için, her serideki gibi ilkleri başaran bir karakter portföyü çizildiği için öyle düşündürüyor ama şansa düşüyor. Her S seviye zindan düşürmüyor. En basit örneği Jeju adası S seviye bir zindandan çıkan karıncalar topluluğu. Orada rune düşmedi. Seride toplam kaç rune olduğu ile ilgili bir bilgi paylaşılmadı. Ama benim aklımda kalanlar 3 tane. 2'si şuan için webtoonda göründü. Seviye atladıklarına dair birşey de gösterilmedi. Ana karaktere özgü değil. İlk rune aldığında ajan gibi bir adamdan almıştı. Herkese özgü.

Bizim oğlan için, her serideki gibi ilkleri başaran bir karakter portföyü çizildiği için öyle düşündürüyor ama şansa düşüyor. Her S seviye zindan düşürmüyor. En basit örneği Jeju adası S seviye bir zindandan çıkan karıncalar topluluğu. Orada rune düşmedi. Seride toplam kaç rune olduğu ile ilgili bir bilgi paylaşılmadı. Ama benim aklımda kalanlar 3 tane. 2'si şuan için webtoonda göründü. Seviye atladıklarına dair birşey de gösterilmedi. Ana karaktere özgü değil. İlk rune aldığında ajan gibi bir adamdan almıştı. Herkese özgü.
Beru dan düşen siyah küre nin ne olduğu hakkında bir bilgin var mı?

Manga da 106.bölüm ortası.
Rune taşına benziyor ama rune taşı olsa belirtilirdi. Ayrıca Beru dan rune düşmesiyle ilgili bir konudan novel boyunca hiç bahsedilmedi. Bu farklı bir item. Ajandan aldığı, dominator eller ve kamishteki hariç hatırlamıyorum başka. Varsa biri beni düzeltsin.

Bide siyah küre diyince insanın aklına farklı bir geometrik şekil geliyor. Bunun küre olduğuna emin misin :hoo:

Edit:Noveli bitireli uzun zaman olunca detayları unutmaya başladım. Bu taştan 124. bölümün sonlarında bahsediyor. Siyah büyü kristali olarak geçiyor. Normal zindanda ki kristallerin yüksek seviyelisi oluyor galiba.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık