Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Solo Leveling (Final)

O da doğru tabii arada kan ve vahşette güzel oluyor. Aman çocuklar etkilenmesin kardeşçe çözsünler problemleri yerine. Diğer merak ettiğim konu romantik ilişkiler aslında. Bizim karakter baya kütük gibi bu konularda. :(
Japon çizimlerinde genelde kız düşkünü sapık karakter çok fazla. Manga falan çok okuduysan fazlasıyla denk gelmişssindir serilerde. Koreliler de tam tersi karizma kasan, kızlara pas atmayan ama kızların peşinde pervane cinste çiziliyor genelde :D İçinde kalanları çiziyorlar galiba.

Japon çizimlerinde genelde kız düşkünü sapık karakter çok fazla. Manga falan çok okuduysan fazlasıyla denk gelmişssindir serilerde. Koreliler de tam tersi karizma kasan, kızlara pas atmayan ama kızların peşinde pervane cinste çiziliyor genelde :D İçinde kalanları çiziyorlar galiba.
Kore çizgi romanlarını pek okuduğumu söyleyemem de ikisi de birbirinden sıkıntı. :D Adam akıllı, ayarında bir ilişki çiz geç. :/

O kısımlar fazla sıkıcı evet.Ne kadar kütük de olsan anlarsın.Ki kız s seviye falan al yanına bak keyfine :D
Ben anlamadım bu arada neden kabul etmedi klana. :/ Veya son bölümdeki kızı niye kabul edecek?

@Visums @Death Knight
Aslında ilk bölümlerde buna yardım eden şifacı bir kız vardı. Ona aşık gibiydi. Sonra kız başka yere gidince açılamadı. Sap kaldı bizim oğlan. Bir kıpırtı var yani :p

Ben anlamadım bu arada neden kabul etmedi klana. :/ Veya son bölümdeki kızı niye kabul edecek?
Zindanlara tek başına girmek istiyor. Bununla da daha hızlı level kasacak, itemleri tek alacak, ve bunu tek başına yapmanın hem güçlerini diğer insanlara daha az açık edecek hem de riske atacak kişiler olmayacak. Zaten seri adı da buradan geliyor. Eğer o kızı alsa idi S seviye olduğu ve kızın da tutumunu az çok tanıdığı için onunla her yere gelebileceğini düşündü. O yüzden onunla zindana hiç gelmeyecek ama lonca kurmaya yeterli, güvenebileceği bir kişi tercih etmek istedi. O da diğer kızdı.

@Visums @Death Knight
Aslında ilk bölümlerde buna yardım eden şifacı bir kız vardı. Ona aşık gibiydi. Sonra kız başka yere gidince açılamadı. Sap kaldı bizim oğlan. Bir kıpırtı var yani :p
Onu sonradan görünce yine bir şey olmadı, ben ona şaşırdım cidden. Şey geçti mi seride "ben güçlendikçe duygularımı kaybediyorum" tarzı bir şeyler. Geçti gibi hatırlıyorum belki ondandır.

Onu sonradan görünce yine bir şey olmadı, ben ona şaşırdım cidden. Şey geçti mi seride "ben güçlendikçe duygularımı kaybediyorum" tarzı bir şeyler. Geçti gibi hatırlıyorum belki ondandır.
Evet. bu tarz düşünceleri geçti. Görünmezliği aldığı elemanı öldürmüştü mesela. Orada katil oldu ama fazla tepki vermemişti. İlk o an fark etti aslında. Hem fiziki olarak hem mental olarak değiştiğinin farkında kendisinin.

Evet. bu tarz düşünceleri geçti. Görünmezliği aldığı elemanı öldürmüştü mesela. Orada katil oldu ama fazla tepki vermemişti. İlk o an fark etti aslında. Hem fiziki olarak hem mental olarak değiştiğinin farkında kendisinin.
Romantik anlamda kütüklüğü de onla alakalıdır herhalde. :d

Romantik anlamda kütüklüğü de onla alakalıdır herhalde. :d
Bu güçleri almadan önce çok duygusaldı. Romantikliği hakkında birşey gösterilmedi ama duygusal, biraz ağlak tipti. Karakter de farkında. Fiziksel değişimini bile üstüne basa basa söylüyor hatta. Birde tam bu aralar karakterde bazı şeyler anlam kazanmaya başladı ve bir an önce güçlenmek istiyor. Bunlara ayıracak vakti de kalmıyor.

Bu güçleri almadan önce çok duygusaldı. Romantikliği hakkında birşey gösterilmedi ama duygusal, biraz ağlak tipti. Karakter de farkında. Fiziksel değişimini bile üstüne basa basa söylüyor hatta. Birde tam bu aralar karakterde bazı şeyler anlam kazanmaya başladı ve bir an önce güçlenmek istiyor. Bunlara ayıracak vakti de kalmıyor.
Ben daha da güçlenme isteğinin arkasındaki motivasyon ne çözemedim, yada hatırlamıyorum sanırım.

Ben daha da güçlenme isteğinin arkasındaki motivasyon ne çözemedim, yada hatırlamıyorum sanırım.
Sistem itiyor. Sistem sürekli ona birşeyler yaptırıyor. Eğer yapmazsa cezalar alacağını biliyor.Eleman başına bir iş geleceğini biliyor ilerde. Sonra buna gücü veren tanrıyla yüzleşmek istiyor. Motivasyonu da bu oluyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık