Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Snake-Man Şekil Olur Mu?

Snake-Man için tasarım beklentileriniz nelerdir?

• Kullanılan toplam oy
    85
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bound man Tank man hepsi şekildi zaten bu da şekil olacaktır. Luffy'nin kendisi şekil zaten.:D
Aynen. G4'ü, özellikle Bounce Man'i beğenmeyenleri anlamıyorum. Baya şekil bir şeydi.

Bunlara şekilsiz diyen şekilsizin bayrak taşıyanıdır. :artiz:

Tankman de efsane. Snake man de baya iyi bir şey çıkacak gibi. Çıkmasa da canı sağ olsun. Kavgada öncelik şekil değil işlevdir. :a:

Yılan Gözü ile ilgili ansiklopedik bilgiler...

Yılanların çoğunun gözleri başlarının iki yanındadır. Bu nedenle her biri farklı görüntüler görür. Gözlerin başın iki tarafında olması ön tarafı görmeye engel teşkil etmez. Hem ön, hem arka, hem de yukarıyı gören yılan bu sayede son derece geniş bir görüş açısına hakim olur.

Bazı yılan çeşitleri insanlara göre daha yüksek dalga boyundaki ışınları görürler. İnfrared denilen bu ışınlar insan tarafından yalnızca ısı olarak algılanabilir. Yılanların infrared ışınlarını görüntü olarak algılayan gözcükleri vardır. Bu gözcükler infrared ışınlarına karşı insan derisinden yüzbin kat daha duyarlıdırlar. Bu sayede en küçük bir ısı farkı hemen hissedilir.

Kaynak: http://dusuneninsanlaricin.com/her-biri-sanat-eseri-niteliginde-olan-hayvan-gozleri/

anlaşılan yılanlar tam bir k.haki uzmanı...

Aynen. G4'ü, özellikle Bounce Man'i beğenmeyenleri anlamıyorum. Baya şekil bir şeydi.

Bunlara şekilsiz diyen şekilsizin bayrak taşıyanıdır. :artiz:

Tankman de efsane. Snake man de baya iyi bir şey çıkacak gibi. Çıkmasa da canı sağ olsun. Kavgada öncelik şekil değil işlevdir. :a:
Sen estetik zevklerden yoksunsan biz napak :/

Orochimaru sama gibi olamaz ama şekil şükül olursa tadından yenmez :D Haki ile yılan derisi deseni yapsın xD

G4 formunun mini versiyonu gibi olabilir geliyor bana :S Yine kaslarına hava basıp, derisine de haki yükler ama çok şişmez. Çok gergin olması yılanlığa ters bi kere :/ Biraz rahat, ritme uygun hareketlerle k.hakiye de yatkın olur. Lucci karşısında G3 kullanırken havayı kemikten kemiğe gönderiyordu, bunda da kaslarındaki havayı yer değiştirerek kasılma ve esneme hareketlerini hızlandıracak :S Mesela bi yılan saldırırken C şekilini alır, ki şekil a. diye örnek vermek gerekirse

Bi ters bi düz, bi ters bi düz C de diyebiliriz xD

Neyse, C pozisyonunun içi kasılan, dışı da rahat kaslar, atak yaparken bi anda rahat olanları harekete geçiriyor ve eğilmiş dalın bi anda bırakılması gibi fırlıyor :/ Luffy bu etkiyi arttırmak için de kaslarındaki havayı yer değistirecek :b Savunma için de bunu tüm vücuduna uygulayabilir. Snakedance hesaaabı. Bugün iyi saçmaladım benden pas.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık