Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sizin Hasır Şapka Tayfanız

Sanji,Nami ve Usopp'u tayfadan atıp Luffy'i de azıcık ciddi yaptı mı 10 numara tayfa olurdu.Birde Franky Water 7'deki Franky olsa güzel olurdu.Tayfaya geldikten sonra ağırbaşlı oldu hoşuma gitmedi.

Son düzenleme:
Luffynin dövüşürken ki tavan yapan ayküusunu sabitlerdim dövüşürken herhalde opnin en zekisi oluyor ve ciddiyeti elden bırakmıyor
Zoroda ciddiyet bakımından sıkıntı yok
Sanji kadınlar üzerindeki yılışık hallerini elinden almak yeterli olur
Nami Usopp ve Chopper için düşüncelerim aynı ota bota korkmamalarını sağlardım
Brooka biraz olgunluk basardım
Frankye Kuma ayarı sayborgluk yeterli
Robindeki karamsarlığı alırdım bu da ona yeterli

Eğer yazarı ve çizeri olsam Nami'nin Robin'in vücutlarını sıradanlaştırırdım. Onun dışında bir şeye ellemem.
Eğer korsan olarak bu tayfaya katılacaksam sadece Usopp'un daha cesur olmasını isterim. Ne kadar laçka bir tayfada olsa gerektiği zaman ciddileşiyorlar. Nami ve Chop. ın korkaklığı tayfadaki görevlerinden dolayı sorun etmem ki böyle her şeye bodoslama dalan kaptanları olduğu için var olmalarını özellikle tercih ederim ama Usopp biraz daha cesur olmalı. Ancak yukarıda belirttiğim gibi yazar olsam karakterlerin kişiliklerine dokunmam.
Ayrıca belirtteyim tayfa olarak katılırsam Usopp 2 olurum. :D

Zoro (gereksiz çünkü sevmiyorum), Chopper (korkak ve gereksiz), Usopp (korkak ve gereksiz) Nami (cinsel obje oldu aradan sonra) ve Robin'i (çok bozdu Nami gibi) atardım. Sanji'nin sapıklıklarına son verirdim. Luffy'yi daha ciddi yapardım. Jinbei'ye öleceğiz, işimiz bitti cümlelerini yasaklardım. Franky'nin vücudu eskisi gibi olsun.

Son düzenleme:
Daha kolayı var.Direk Kidin hikayesini okuyalım.
D D D D D D ( şu yeşilçam daire efekti ile düşün) :D

Kidd'in tayfaya dönse sadece Zoro ayak uydurabilir. Gerisi bomboş olur.

Konuya gelirsek.
1-) Sanji ellerini kullansın. Kadın zaafı kalabilir.
2-) Chopper'ın korkusu savaşta pek yok. Savaşa gitmiyor ama girdi mi de yaralanmayı biliyor. Minkvari power up yeterli.
3-) Meyve çalsınlar.
4-) Yaşları çok genç. Ara 5 yıl olmalıydı.
5-) Usopp Elbaf'a mı gider, babasını mı görür. Neyse ne ama gelişmeli artık.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık