Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sizi One Piece'e Bağlayan Dönüm Noktası

Luffy vs Don Kreig ile ilgimi çekti,Arlong Park ile kendine bağladı. Animenette.com'dan 420'lerdeydi seri izlemeye başlamıştım. Divx playerdan izlerdik ne günlerdi :(

Benim için iki dönüm noktası var:

1- Arlong Park: Buraya kadar One Piece'ye ısınamamıştım. Devam etmek için kendimi zorluyordum. Buradan sonra severek izlemeye başladım.

2- Kuma vs Zoro: Buraya kadar One Piece'de en sevdiğim karakter Luffy'ydi. Buradan sonra sadece One Piece'deki karakterlerde değil, tüm hayali karakterler içinde favorim Zoro oldu. O zamandan beri de değişmedi.

En büyük dönüm noktası beyazsakalın ölümü.Çağ değişti sonuçta.Bu İstanbul'un fethi gibi birşey evrende. :) Ondan sonra da Doffy'nin düşüşü tüm sistemi karıştırdı canavarlar zincirlerinden kurtuldu serbest kaldı. Bunun dışında diğerleri en fazla irili ufaklı virajlar olabilir hikaye ve evren için.

Benim için bir dönüm noktası olmadı açıkçası. Daha ilk 2 bölümü izlemişken kendi kendime "Ben bu animeyi deli gibi izlerim aga!" demiştim.

Benim için dönüm noktası olmadı açıkçası. Daha ilk 2 bölümü izlemişken kendi kendime "Ben bu animeyi deli gibi izlerim aga" demiştim.
O bir şey mi? Bi' 8 sene önceydi sanırım, sadece lastik çocuk olduğunu ve elinin kolunun uzadığını duyunca ben bunu izlerim dedim ve o an hayatım değişti. alsşikfşlsa Benim için dönüm noktası varlığından haberdar olmak ve başlamak. :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık