Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sizce Bir Korsan Tayfası Nasıl Olmalıdır?

Birlikte gülüp eğlenebilcekler fakat kaptanı dinleyecekler,
İçicekler fakat ayyaş olmayacaklar,
Çalacaklar fakat fakire dağıtmayacaklar,
Çıkarlarının peşinde koşacaklar fakat zoru görünce kaçacaklar,
Savaşıp rehin alacaklar fakat sadece fidye için,
Dayanışmacı olacaklar fakat içlerinden biri yakalandı mı bize ne deyip çekip gidecekler,
Kısaca Karasakal Korsanları gibi olacaklar.
Güzel yazmışsın :alkis: BB korsanları tüm varlıklarını kaptanlarının fırsatçılığı ve zekasına borçludur.Bazen seride ki en korsan gibi korsan Linlin ve BB gibi geliyor..

Kaido'nun bir bölgesi var. Belli bir ülkeyi tanıyan demişsin. Bu isimler yakında bölge sahibi olabilir.
Hiçbir ülkeyi veya teşkilatı tanımayan, kendi kuralları ve prensipleri olan bir topluluk olmalı.

One Piece’den örnek verirsek Hasır Şapkalar ve Kid benim tanımıma net olarak uyar. Shichibukai'ler ve Kaido ise uymaz.
Bölge sahibi olmakla ilgili bir şey yazmadım ki ben. Bölge sahibi olmak illa ülkeyi tanımak manasına gelmez. Ayrıca Kaido ve BM gibi bölge sahibi olacaklarını da zannetmiyorum. Olsa olsa BAA gibi belli bir bölgeyi koruması altına alır.

Bölge sahibi olmakla ilgili bir şey yazmadım ki ben. Bölge sahibi olmak illa ülkeyi tanımak manasına gelmez. Ayrıca Kaido ve BM gibi bölge sahibi olacaklarını da zannetmiyorum. Olsa olsa BAA gibi belli bir bölgeyi koruması altına alır.
Kaido'nun bölge sahibi olmak dışında bir ülkeyi tanımışlığı yok ki.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık