Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sizce 4. Duvar Kırılır mı?

Luffy 4. Duvarı Kırabilir mi?

• Kullanılan toplam oy
    46
Yanlış değilse warner bros luffynin toon force kullandığını onayladı. Ortak bölüm mü öyle bir şey çıkartacaklar bence kıracak.

bu videoda geçiyordu herhalde olayda bu olursa oha şu tanrı olayı olmasaydı iyidide.
Güzel teoriymiş . Ben beğendim bunu . Nika çıktığı an dördüncü duvarın kırılacağını düşünmüştüm . Bu arkadaş sağlam temellere dayandırmış .

zaten seri o kadar saçmaladı ki sonunda saçma şekilde biteceğine eminim

Son düzenleme:
Aslında E.odanın sonradan bazı şeyleri değiştirdiği ama serinin sonunu hazırlarken ilk yazdığı andan kafasında oturttuğu belli .

yukarıdaki teoride güzel bir ayrıntı farkedilmiş . Luffynin sürekli elini ekrana/okuyucuya doğru uzatması ve avucunu açar şekilde çizilmesi . Bu tam E. Odanın tarzı bir ayrıntı . Seri biterken bunu bir yere bağlayacak .

Nika meyvesi ile ilgili çok fazla ucu açık konu var ama toon force meselesi ve E. Odanın Tom ve jerry hayranı olması , kendi çizdiği seriye de bu hoşlantısını ekleme tesadüf değil .

Luffy için Gorosei diyor ki en absürt yetenek . Muhtemelen gücünün bir sınırı da yok . Yıllardır bu meyveyi aramışlar ama meyve kaçmış . Nasıl kaçmış ağa ? Bunlar gerçekten basit şeyler değil . Bu kadar kolay mı okuyucuya meyve kaçmış xd demek .

Herif seriye o kadar Farklı şeyler ekledi ki okuyucu serinin odak noktasından yani One pieceden koptu .

Luffy Kaido dövüşünde her şeyi yapabildi . Gök yüzüne çıktı deve dönüştü , yıldırımı eliyle tuttu .

Dediğim gibi one piece Luffynin Nika olmasıyla 4. Duvar muhabbetine çok çok yaklaştı .

Roger bunu biliyordu .Ve şu herşeyin sesini duyma muhabbeti de boşuna dahil edilmedi seriye.

İstemesekte seri buraya doğru adım adım gidiyor.

Imu meselesi de ben tıpkı Luffy gibi onun da Toon force gücüne sahip olduğunu düşünüyorum. Özellikle ateşi yuttuğu sahnedeki çizim . Biz one piece de Tom vs Jerry gibi bir kavga göreceğiz . İmu vs Nika

"Oda şu mitolojiyi çok seviyormuş" teorisyenlerinin başkalaşım geçirmiş versiyonları olarak önümüzdeki dönemde karşımıza çıkması muhtemel kişiler temellerini bu toon force'dan alır artık

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık