Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sitede Neden Reklam Yok?

Bi ara bunun anketi açıldı reklam olsun mu diye
Oraya yazdigimi yazayım tekrar
Ihtiyaç varsa tabi ki olmasında sakınca yok sonuçta bir masraf söz konusu
Ama ben reklamsız halini daha çok seviyorum
Reklam alınacaksa da minimum ve rahatsız etmeyecek kadar alınmasını isterim

her zaman olmasını istedim hiç reklam koyulmadı. halbuki her 3 post arasına bi gif reklam koysak, hatta alıntı yap butonuna da açılır reklam konmak uf varyaa. her sayfa yenilediğinde de üstten videolu reklam inmeli. 5 mesajda bir 30sn reklam izlenmeli. günde 50 mesaj sınırı getirilip 10 mesaj kazanmak için 5dklık reklam kuşağı konulmalı

Silinmiş Üye

her zaman olmasını istedim hiç reklam koyulmadı. halbuki her 3 post arasına bi gif reklam koysak, hatta alıntı yap butonuna da açılır reklam konmak uf varyaa. her sayfa yenilediğinde de üstten videolu reklam inmeli. 5 mesajda bir 30sn reklam izlenmeli. günde 50 mesaj sınırı getirilip 10 mesaj kazanmak için 5dklık reklam kuşağı konulmalı
forum tr

Senin gibi reklamcıları toplatıp sabah akşam reklam izleteceksin :of:

Silinmiş Üye

Bence bağış kutusu sürekli olarak dursun isteyen bağışını yapsın.Bu sitenin bu kadar yıl ayakta durması bile mucize kaç tane anime forumu kaldı ki ? Brook olsun Acacia olsun Smoker olsun bu konuda teşekkürü hak ediyor.

Forumun gerçekten maşallahı var. Çok iyi hem teknik anlamda hem görsel hem de ortam güzel. Reklam bunu bozar ama kalkıp da yapmayın, almayın demek bana bencillik gibi geliyor. Tamamen kendi adıma konuşuyorum. Günün birinde böyle bir karar alınırsa eyvallah derim ama sakın almayın.

Bence bağış kutusu sürekli olarak dursun isteyen bağışını yapsın.Bu sitenin bu kadar yıl ayakta durması bile mucize kaç tane anime forumu kaldı ki ? Brook olsun Acacia olsun Smoker olsun bu konuda teşekkürü hak ediyor.
Bir ara maddi olarak sıkıntıya girmiştim. O zamanlar bağış yapan arkadaşlar oldu Patreon üzerinden. @twei @Siyah Ateş @Tombe de özelden destek verdiler. Kendilerine tekrardan teşekkür ederim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık