Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Öneri] Site Güncelleme Önerileri

Eski emojiler kalsın mı?

• Kullanılan toplam oy
    61
Sitede sadece animeyi takip edenler de var. Bence onlar için bölüm isimleri paylaşılmamalı. Bölüm numarası yeterli. Oda da bölüm adında spoiler vermekten çekinmeyen bir adam (Portgas D. Ace'in ölümü). Üç beş bir şey okumaya giren anime izleyicilerinin keyfini kaçırmıştır. Türkiyede bir şeyler okumak o kadar yaygın değil yav :/

Sitede sadece animeyi takip edenler de var. Bence onlar için bölüm isimleri paylaşılmamalı. Bölüm numarası yeterli. Oda da bölüm adında spoiler vermekten çekinmeyen bir adam (Portgas D. Ace'in ölümü). Üç beş bir şey okumaya giren anime izleyicilerinin keyfini kaçırmıştır. Türkiyede bir şeyler okumak o kadar yaygın değil yav :/
Forumun aktif kullanıcılarının %1'i yalnız anime takipçisidir bence.

Forumun aktif kullanıcılarının %1'i yalnız anime takipçisidir bence.
Kardeşim profil fotoğrafımda Sabo var azınlıkların koruyucusu, fakirin, yoksulun, itilmişin ve kakılmışın arkasındaki adam. Yüzde bir demek bir kişiden fazla demek!!!

Hem sitenin tıklanması da artar da reklam meklam yok daha çok tık alsa ne olur.

Kardeşim profil fotoğrafımda Sabo var azınlıkların koruyucusu, fakirin, yoksulun, itilmişin ve kakılmışın arkasındaki adam. Yüzde bir demek bir kişiden fazla demek!!!

Hem sitenin tıklanması da artar da reklam meklam yok daha çok tık alsa ne olur.
Site tık almasa da olur reklam olmadığı için.

Anime izleyicisi olan kişinin manga bölümü başlığına kadar bakacağını sanmıyorum.

Anime izleyicisi olan kişinin manga bölümü başlığına kadar bakacağını sanmıyorum.
Son mesajlar kısmı kullanılan bir yer bence. Ben kullanıyorum şahsen. Spoiler içeren başlıkları gizleme seçeneği de gayet ideal olabilir. Yapılamaz olduğunu sanmıyorum.

while 1
if "Spoiler tercihi"==1
printf "konu başlığı";

:ehe:

Goygoyuna yazdım en son 2016da C ile uğraştım. Dalga geçmeyin.

Belki çok bir şey olmayabilir ama, bildirimlere bakıldığında hepsi kayboluyor. Tıklayıp gördüklerimiz kaybolsa, henüz görmediğimiz bildirimler üstte dursa daha iyi olur.

Birbirleriyle takipleşen üyelere, takipleştikleri üyelerin doğum gününde doğum günü bildirimi gelmesi hoş bir özellik olabilir. Bu özellik, isteğe bağlı bir şekilde aktifleşirse kimseyi bu bildirimleri almaya da mahkûm etmemiş oluruz.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık