Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sinema Dünyası Sohbet, Haber ve Tartışma

deadpool 2 :) gitmeyenlere şiddetle tavsiye ederim :) 1. ile asla kıyaslamayın deadpoolu izleyin :D son sahne efsaneeee :=) asıl olay 2. yarıda başlıyorda olsa 2 saatlik inanılmaz keyifli zaman geçirirsiniz

Bende dün gittim. Nedense bir kaç sahne dışında bence ilk filmin gölgesinde kalmış. Ama izlenir mi izlenir. Bir de son sahnede
Zaman da geriye falan gitti ya kendi oynadığı başka karakterleri mi öldürdü onu anlamadım ben karısı falan hayata mı döndürdü çözemedim. :D
ilk oldurdugu kendisinin oynadigi wade wilson karakteri yani aslinda oradada deadpool uzererinde deneyler yapmislar. Ama orada karaktere deadpool demiyorlar.Vasat bir karakter sayfasi oldugu icin kendini olduruyor. Digeride zaten dc karakteri green lantern canlandirdigi filmin senoryosu elindeyken kendini ollduruyor. Deadpool kendisinin bir cizgi kahraman oldugunu bildigi icin gerekirse senoryoyu degistirme gibi ozwllikleri var sanirim biraz onaa gonderme yapmislar

Deadpool 2
Komedi sahneleri dışında kötü bir filmdi.
Olay örgüsü.
Çocuğu kurtarmaya çalışma > Hapse düşme > Hapisten kaçış > Çocuğu durdurmaya çalışma ve bitiş.
Koskoca 100-110 dakikalık filmde komedi sahneleri dışında olanlar bunlar.
Komedisi güldürdü mü? Evet. Fakat gerisi gerçekten 3. sınıf aksiyon filmi gibiydi

Deadpool 2
Komedi sahneleri dışında kötü bir filmdi.
Olay örgüsü.
Çocuğu kurtarmaya çalışma > Hapse düşme > Hapisten kaçış > Çocuğu durdurmaya çalışma ve bitiş.
Koskoca 100-110 dakikalık filmde komedi sahneleri dışında olanlar bunlar.
Komedisi güldürdü mü? Evet. Fakat gerisi gerçekten 3. sınıf aksiyon filmi gibiydi
He mantıklı o zaman.

ilk oldurdugu kendisinin oynadigi wade wilson karakteri yani aslinda oradada deadpool uzererinde deneyler yapmislar. Ama orada karaktere deadpool demiyorlar.Vasat bir karakter sayfasi oldugu icin kendini olduruyor. Digeride zaten dc karakteri green lantern canlandirdigi filmin senoryosu elindeyken kendini ollduruyor. Deadpool kendisinin bir cizgi kahraman oldugunu bildigi icin gerekirse senoryoyu degistirme gibi ozwllikleri var sanirim biraz onaa gonderme yapmislar
O filmde paralı asker hala insan yani.Deadpool değildi.Stryker diğer mutantların güçlerini tek bedende toplamıştı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık