Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sinema Dünyası Sohbet, Haber ve Tartışma

Rotten Tomatoes'a güven olmaz bence bu devirde. Politik ve siyasal karar alabiliyorlar zaman zaman. Bu film de biraz feminen olduğu için ve tepki almamak için yüksek verilmiş olabilir o yüksek not. Fragmanda nedense özel efektler baya bir göze çarpıyordu, umarım filmde çarpmaz o kadar. İzlemedim henüz.

Imax olmaması da kötü oldu. O kadar da Imax'te izlemek istiyordum filmi halbuki.
Rotten Tomatoes karar alan, puan veren bir site değil. Rotten Tomatoes bir sürü büyük eleştirmenlerin puanlarının ortalamasını bilmem nesini alıp bize gösteren bir site. Ben öyle biliyorum. Bence şuanda en güvenilir film puanlama sitesi.

Rotten Tomatoes karar alan, puan veren bir site değil. Rotten Tomatoes bir sürü büyük eleştirmenlerin puanlarının ortalamasını bilmem nesini alıp bize gösteren bir site. Ben öyle biliyorum. Bence şuanda en güvenilir film puanlama sitesi.
E öyle olunc puanların şişirilmesi bence daha mantıklı bir hal alıyor. Film güzeldir, değildir bilemem ama ben fragmandan 94 puanlık bir şey göremedim.

Wonder Women için epey olumlu yorumlar gördüğüm için izlemeye gittim. Ancak izlediğim birçok açıdan berbat ve başarısız bir filmdi.

Kişisel yorumum; film çok kötü.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 4, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık