Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sinema Dünyası Sohbet, Haber ve Tartışma

İyi günler herkese. yaklaşık 15 yıl önce falan cine 5 te gösterildiğini hatırladığım bir filmi arıyorum. Filmde kaykay süren bir çocuk var çocuğun büyük bir papağanı var. Papağan korsanlardan kaçıyor. Filmin içinde korsan hazinesi vs var. Filmden aklımda kalan kesitler bu şekilde filmin ismini hatırkayan buraya yazarsa çok mutlu olurum.

İyi günler herkese. yaklaşık 15 yıl önce falan cine 5 te gösterildiğini hatırladığım bir filmi arıyorum. Filmde kaykay süren bir çocuk var çocuğun büyük bir papağanı var. Papağan korsanlardan kaçıyor. Filmin içinde korsan hazinesi vs var. Filmden aklımda kalan kesitler bu şekilde filmin ismini hatırkayan buraya yazarsa çok mutlu olurum.
Bu olabilir mi?
The Real Macaw (1998)

2000'li yillarin başında kanal 7 de izlediğim filmi yıllardır bulmaya çalışıyorum. Tahminimce 1990li yillarda cekilmis pek de popüler olmayan bir yapim. Senaryo antik bir sehirde geciyor. Gizemli seyleri araştıran arkeolog var. Filme dair hatirladigim en net görüntü gizemli tas mezar, bu mezardan çıkan kel siyahli giyinen beyaz uzun tirnaklari olan bir adam. Zaten korktuğum icin bu denli aklımda kalmistir. Bulana yüzlerce kez teşekkür. Bir türlü bulamadım.

Hikayede Ezio falan bekliyodum ama daha farklı yerleri anlatıyor. Oyununun hastası olduğum için beklentim yüksek ama Fox'tan pek bir şey bekleyemiyorum.

Hikayede Ezio falan bekliyodum ama daha farklı yerleri anlatıyor. Oyununun hastası olduğum için beklentim yüksek ama Fox'tan pek bir şey bekleyemiyorum.
Filmin haberini duyduğumda bayağı heyecanlanmıştım ama şu dandik fragmanlardan sonra heyecan sıfır. A.c'nin en güçlü tarafları fragmanları olurdu hep. Filmde niye böyle oldu anlamadım gerçekten dandik. Filmin de dandik olacağı anlamına gelmez ama yinede heyecan sıfır beklenti düşük.

Filmin haberini duyduğumda bayağı heyecanlanmıştım ama şu dandik fragmanlardan sonra heyecan sıfır. A.c'nin en güçlü tarafları fragmanları olurdu hep. Filmde niye böyle oldu anlamadım gerçekten dandik. Filmin de dandik olacağı anlamına gelmez ama yinede heyecan sıfır beklenti düşük.
Fox yaptığı için ben pek bir şey beklemiyorum açıkçası. Fragmanda bile belli bazı yerler bildiğin oyun gibi görünüyor. Efektler çok belli. Hikaye olarak da Ezio ya da Altair olsaydı çok daha iyi olur bence.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık