Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Silvers Rayleigh vs. Jack

Rayleigh vs Jack

• Kullanılan toplam oy
    211
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yaşlılık OP aleminde büyük handikap. Yaşlı Ray, tank Jack'e dayanamaz. Genç hali öttürür fakat yaşlı Ray yenemez.
Yaşlılık büyük handikap da Wb gemisinde serumla oturacak kadar yaşlı(ve hastaydı). Rayleigh ise o yaşında Calm Belt'i yüzerek deniz krallarını öldüre öldüre geçiyordu. Belli bir yaşın üzerinde diye herkesi bir tutmamak lazım. Aynı şekilde BM de yaşlı ona bakarsak

Neko ve Inu Rayleigh`i hazır ol da beklerler.

Beckman`ın durduramadığı amirali durdurmuş.

Garp`ın Denizciler 2 efsane ile baş edemez diye övdüğü bir adam.

5 gün dövümesine gerek yok kesip atar çok zorlanmaz. Jack birçok açık verir.
Rayleigh`in saldırıları Minklerin basit saldırılarına benzemez.
nerde böyle bir sahne, kapıştılarda biz mi kaçırdık.
nerde ne pay çıkarıyoruz, niye bir karakteri övmek adına alakasızca başka bir karaktere haksızlık yapıyoz.
İyi bende Ben Backman başta Kizaru'nun aklı başından aldı ve koskoca amiral kaç dakka elleri havada hazır olda bekledi diyem.

hani garp gibi daha düne kadar korsan avlayan biri de değil içkici kumarcının teki reis :D
Orası öyle de ben bunu onun karakter tasarımı olarak görüyorum. Roger Ray'i bulduğunda Ray pek de gelecek vadeden genç sayılmazdı. Tüm gün yatan aylağın tekiydi ama daha sonra dünyadaki en güçlü kişilerden biri olmayı başardı. Roger öldüğünde de eski hayatına geri döndü ama bu onun bir amirali 2 kez düşündürten bir karakter olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

Ray baba ismi ile kazanır bu kapışmayı; yani insan ray, garp deyince bi düşünüyor.

Ray baba diyecem de abi Kizaruyu orda kaç dakka tuttu veya ne kadar tutabilir, lakin diğer taraf da günlerce iki tane inanılmaz canavarla kapışan bi Jack var. İnu-Neko güçlü karakterler demeye gerek yok Luffy zaten direk sen çok güçlüsün dedi kediye*.

ama ama işte ismi yetiyor. Ray babanın ismi, Smoothie aldırır bana şahsen, Amiral ve Marco Katakuri Mihawk gibi adamlara yetmez ismi.

Yoksa op da yaş faktörü cidden önemli.

hani garp gibi daha düne kadar korsan avlayan biri de değil içkici kumarcının teki reis :D
*köpeğe

Orası öyle de ben bunu onun karakter tasarımı olarak görüyorum. Roger Ray'i bulduğunda Ray pek de gelecek vadeden genç sayılmazdı. Tüm gün yatan aylağın tekiydi ama daha sonra dünyadaki en güçlü kişilerden biri olmayı başardı. Roger öldüğünde de eski hayatına geri döndü ama bu onun bir amirali 2 kez düşündürten bir karakter olduğu gerçeğini değiştirmiyor.
niye sürekli maceradan macera koştuğu için amansız savaşlar verdiği için güçlendi. Sürekli aylak Ray olsa şuanki konumu elde edebilir miydi?
Lucci engeli olmasa Luffy kendini aşıp g2 bulabilir miydi?
insan önündeki engelleri aştıkça güçlenir, ama bir noktadan sonra durup kendisini her şeyden çekerse yaşta vurunca gerilememe diye durumu olamaz.

Ray baba tabii ki güçlü ama kabul edelim insan diyor ki bu Ray bakarsın şapkadan fiil çıkarır diyor. :D

evole. aynen köpekti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık