Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Shokugeki No Soma

Şu avatarın var ya, orada bittim işte, İshiki birde elit çıktı. Böylesinden korkacaksın zaten. 3 numara yalan, İshiki bile zirveyi yoklayabilir ama hala Tsukasa gözümde yenilmez duruyor, Rindou hadi trolluk yapar, yine maçı verir diyeceğim ama Tsukasa'yı kim indirecek?
Daha önce epey yazdım. Şu an absürt geliyor bana Tsukasa ve Rindounun falan elenmesi ama ya bunlar yardımlaşmayacak ya Azami bi şekilde değişecek ya da hayal kırıklığı olacak benim için. Hdbfresh ile epey konuşmuştuk bu konuyu. Isshiki ve 3. gelmese hiç şans vermezdim ama ümitlendik onlarla.
Çeviri çok kötü bu arada. Cidden bölüme tekrar bakma ihtiyacı hissettim. Gittim Wikiden de kontrol ettim. Pekiefenim ney la? Çeneni kapatır mısın falan de orada susar mısın ne? Souma adam dikkatini sana vermiş gibi bi şey diyor çeviren bu adam deli falan yazmış. Neyse.
Edit: Okulla ilgili kısımda gerçi o mana çıkar, yani Isshiki dediğin gibi olur öyle olursa gibi mi dedi yoksa kabul mü etti bilmiyorum, yalnız yarışmaya girebildiklerine göre atılmamış olmaları gerekir, Wikide de atıldı diye bi şey görmedim ama gerisi dediğim gibi biraz baştan savma.

Son düzenleme:
Daha önce epey yazdım. Şu an absürt geliyor bana Tsukasa ve Rindounun falan elenmesi ama ya bunlar yardımlaşmayacak ya Azami bi şekilde değişecek ya da hayal kırıklığı olacak benim için. Hdbfresh ile epey konuşmuştuk bu konuyu. Isshiki ve 3. gelmese hiç şans vermezdim ama ümitlendik onlarla.
Çeviri çok kötü bu arada. Cidden bölüme tekrar bakma ihtiyacı hissettim. Gittim Wikiden de kontrol ettim. Pekiefenim ney la? Çeneni kapatır mısın falan de orada susar mısın ne? Souma adam dikkatini sana vermiş gibi bi şey diyor çeviren bu adam deli falan yazmış. Neyse.
Edit: Okulla ilgili kısımda gerçi o mana çıkar, yani Isshiki dediğin gibi olur öyle olursa gibi mi dedi yoksa kabul mü etti bilmiyorum, yalnız yarışmaya girebildiklerine göre atılmamış olmaları gerekir, Wikide de atıldı diye bi şey görmedim ama gerisi dediğim gibi biraz baştan savma.
Evet çeviri biraz şey olmuş ama kim takar ya İshiki ne kadar karizma :D

Evet çeviri biraz şey olmuş ama kim takar ya İshiki ne kadar karizma :D
Aynen.
Bu arada şimdi hatırladım şu atılma mevzusunu tam kapatalım. 207. sayıda Sasaki eğer yenilirsek sen de atılırsın diyordu. Yani Isshiki hala öğrenci ama okulda yaşamıyor sanırım. Yani yutta vs. bulunamıyor, yetkileri alınmış falan. Sürgün edilmiş.

Aynen.
Bu arada şimdi hatırladım şu atılma mevzusunu tam kapatalım. 207. sayıda Sasaki eğer yenilirsek sen de atılırsın diyordu. Yani Isshiki hala öğrenci ama okulda yaşamıyor sanırım. Yani yutta vs. bulunamıyor, yetkileri alınmış falan. Sürgün edilmiş.
He anladım ondan çitlik falan diyor olabilir. Kazanır bunu İshiki kesin gözüyle bakıyorum.

redstak

Atılmadı hala öğrenci. Sadece Elit 10 konseyinin üyrsi değil.

redstak

Bu seriyi çevirenler okuyorsa lütfen çevirmeyin. Çevirecekseniz de adam gibi çevirin. Eizan vs Souma'lı bölümlerde kızartma diyorsunuz bir sayfa önce sonra kaynatıyor gibi abuk sabuk bir şey yazıyorsunuz ki ne çeviri ile nede pişirme tekniğiyle ilgisi yoktuç Yapmayın bunu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık