Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Shokugeki No Soma

Bu arada Souma yine nispeten daha iyi bir tura kaldı. Kurada şansı hep yaver giden takımlar gibi oldu. Diğerlerine Tsukasa falan giderken bu Hayama ile maç yaptı. Şimdi de yanındakiler güçlü ve Rindou, Momo, Tsukasa gibi üst kademedekiler değil rakipleri. Muhtemelen bunlar kazanacak, sonraki grup yenilecek ve bi şekilde öyle devam edecek. :(
Bu yorumu alıntılıyorum zira yorumum devam edecek. Güya rakibinin alanında bi kapışma olacak. Alice ile vs yaptığında Alice bence daha bilgili ve güçlü olmasına rağmen -Ryonun kesin bir şekilde üstünlüğünü kabul ettiği biri o an Yukihiradan öndedir- Souma için rakibinin konsepte yabancı olması avantajıydı ve şimdi de Japonların yöresel yemekleri olduğu için Soumanın da yabancı olmadığı bir konu. Yanında da iki eski elit onlu üyesi var. Mangaka dalga geçiyor bizle.
Şanssız Yukihira imiş. He ya zavallı keşke Tsukasa, Rindou, Momo falan gelseydi. Aldini, Megumi, Mimasaka, Kuga ve kezban; siz de iyisiniz bak. Nene, Eizan ile değil Tsukasaydı, Rindouydu, Momoydu gelecek karşınıza. Üstelik yanınızda sizden çok daha iyi olan hiç elit onlu da yok. Sizi şanslı köftehorlar. :(
Tamam esas istediklerini ileri taşıyacaksın shounen bu, gidişat hep böyle olur da "şanssız" denilmesini sevmedim. Alice vssinde de burada da Yukihira rakiplerine, akranlarına nazaran şanslıdır.

Son düzenleme:
Bu yorumu alıntılıyorum zira yorumum devam edecek. Güya rakibinin alanında bi kapışma olacak. Alice ile vs yaptığında Alice bence daha bilgili ve güçlü olmasına rağmen -Ryonun kesin bir şekilde üstünlüğünü kabul ettiği biri o an Yukihiradan öndedir- rakibinin konsepte yabancı olması avantajıydı Soumanın ve şimdi de Japonların yöresel yemekleri olduğu için Soumanın da yabancı olmadığı bir konu. Yanında da iki eski elit onlu üyesi var. Mangaka dalga geçiyor bizle.
Şanssız Yukihira imiş. He ya zavallı keşke Tsukasa, Rindou, Momo falan gelseydi. Aldini, Megumi, Mimasaka, Kuga ve kezban; siz de iyisiniz bak. Nene, Eizan ile değil Tsukasaydı, Rindouydu, Momoydu gelecek karşınıza. Üstelik yanınızda hiç elit onlu da yok. Sizi şanslı köftehorlar. :(
Tamam esas istediklerini ileri taşıyacaksın shounen bu, gidişat hep böyle olur da "şanssız" denilmesini sevmedim. Alice vssinde burada da Yukihira rakiplerine, akranlarına nazaran şanslıdır.
Son sayfada ki altta ki 3 lü kim be ? Gele gele Soba geldi. Alicelerin tipi süperdi. :D

Son sayfada ki altta ki 3 lü kim be ? Gele gele Soba geldi. Alicelerin tipi süperdi. :D
Jüri.
Şöyle düşün rakibi 8. olsa ama İtalyan mutfağı teması olsa Souma belki de apışıp kalacak zira teorik manada epey eksiği var bizimkinin. Japon yöresel yemekleri bence biçilmiş kaftan. Zira Soumanın en fazla kafayı kullanabileceği, icat çıkarabileceği alan belki de bu idi,zaten halk yemekleri ile anılıyor bu adam. Rakibinin uzmanlığına bakma başka bi konu da olsa Yukihiradan bilgili olacağını biliyoruz ama Souma ne kadar yaratıcı davranabilecekti? Belki Fransız mutfağı olabilirdi bi de. Yanındaki yardımcı olması serbest adamlar da 2 eski elit on. Bence mangaka ''çok göze batar Tadokoro, Aldini, Mimasaka, Kuga ve Erina kurbanlık gibi dışarıda kaldı, biraz durumu toparlayayım'' der gibi hareket etmiş ama pek de olmamış. Tsukasa gelse daha ilk elden isterse Yukihiranın kendi tarifini yapsınlar ne kadar şansı olacaktı? Buradan güçlenerek çıkacak vs, sonra yeni şeyler öğrenir bir süre ara verilir babası Gin falan tavsiyeler verir bi şekilde güçlenip çıkar ama Souma değil diğerleri şansızdır benim için.
Gelgelelim bu karakter de sağlam bi ana karakter. Yani daha derli toplu yapsa şu kura işini göze batmaz, yakıştırırız Soumaya galibiyeti ama şansını anmadan söylemek isterdim ben bunu. Souma için bence iyi bi eşleşme ve aynı zamanda elit onun üst seviyesindeki adamlar -özellikle ilk 3- birinci vslerden sonra hafife alacak sanırım rakibi. Belki Erina bi şekilde Souma gibi hem yetenek hem de biraz şansla çıkar aralarından ama buraya yazıyorum ilk 3 ile Erina karşılaşmayacak ilk shokugekide.
Elit onların kalan kısmı sonraki maçı hafife alacaklar, birbirlerine yardım etmeyecek veya egolarından bunu kabul etmeyecekler falan. Böylece galibiyet yolu da açılır finale kalanlara.

Son düzenleme:
Jüri.
Şöyle düşün rakibi 8. olsa ama İtalyan mutfağı teması olsa Souma belki de apışıp kalacak zira teorik manada epey eksiği var bizimkinin. Japon yöresel yemekleri bence biçilmiş kaftan. Zira Soumanın en fazla kafayı kullanabileceği, icat çıkarabileceği alan belki de bu idi,zaten halk yemekleri ile anılıyor bu adam. Rakibinin uzmanlığına bakma başka bi konu da olsa Yukihiradan bilgili olacağını biliyoruz ama Souma ne kadar yaratıcı davranabilecekti? Belki Fransız mutfağı olabilirdi bi de. Yanındaki yardımcı olması serbest adamlar da 2 eski elit on. Bence mangaka ''çok göze batar Tadokoro, Aldini, Mimasaka, Kuga ve Erina kurbanlık gibi dışarıda kaldı, biraz durumu toparlayayım'' der gibi hareket etmiş ama pek de olmamış. Tsukasa gelse daha ilk elden isterse Yukihiranın kendi tarifini yapsınlar ne kadar şansı olacaktı? Buradan güçlenerek çıkacak vs, sonra yeni şeyler öğrenir bir süre ara verilir babası Gin falan tavsiyeler verir bi şekilde güçlenip çıkar ama Souma değil diğerleri şansızdır benim için.
Gelgelelim bu karakter de sağlam bi ana karakter. Yani daha derli toplu yapsa şu kura işini göze batmaz, yakıştırırız Soumaya galibiyeti ama şansını anmadan söylemek isterdim ben bunu. Souma için bence iyi bi eşleşme ve aynı zamanda elit onun üst seviyesindeki adamlar -özellikle ilk 3- birinci vslerden sonra hafife alacak sanırım rakibi. Belki Erina bi şekilde Souma gibi hem yetenek hem de biraz şansla çıkar aralarından ama buraya yazıyorum ilk 3 ile Erina karşılaşmayacak ilk shokugekide.
Elit onların kalan kısmı sonraki maçı hafife alacaklar, birbirlerine yardım etmeyecek veya egolarından bunu kabul etmeyecekler falan. Böylece galibiyet yolu da açılır finale kalanlara.
Aynen bende böyle düşýndüm ya da ikinci grup yenilebilir. Tsukasalara mantik olarak

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık