Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Shokugeki No Soma

http://manga-tr.com/id-45112-read-shokugeki-no-soma-chapter-198.html

Türkçe gelmiş beyler ...

Edit: Onu bunu bilmem adam Soma dan fazlasıyla havalıymış valla saç şekli falan onu geçtim. Adamı robot yerine koyarsanız böyle olur. Artık Fb bitti herhalde daha anlatacak ne kaldı günümüze dönelim la :D
Babası daha havalıymış, Souma bunun yanında ezik kalıyor.

Haftaya Souma'nın anasıyla tanışsın artık. Azami de duygusuz aşçılığa bu yüzden kafayı takmış gibi.

Babası daha havalıymış, Souma bunun yanında ezik kalıyor.

Haftaya Souma'nın anasıyla tanışsın artık. Azami de duygusuz aşçılığa bu yüzden kafayı takmış gibi.
Azaminin takma sebebi Joichirou yu bu duruma getirmeleri bence hani öyle duygulu aşçılık yaptın da ne oldu kendin bittin tükendin manasın da bir düşüncesi var herhalde o yüzden o da kendisine böyle bir yöntem oluşturmuş ya da Joichirou yu çok sevdiği için bir an da gittiği için yediremedi ne bileyim. O dönemler de Azamni normal bir birey gibi duruyor. Bu adam gittikten sonra sapıtmış.

199 Spoiler

Heyecanla dolu Azami, Elit 10'un Rebun Adası'nda toplanmasını söylüyor.

Azami Tootsuki'yi aşçıların doğru yolu izleyebildikleri bir yere çevirecek kişinin kendisi olduğunu belirtiyor.

Joichiro hikayesini bitirdikten sonra Soma'ya "Babanın zavallı birisi olduğunu düşünüyor musun?" diye soruyor.

Soma rahat bir şekilde "Joichiro şu an pişirdiği sürece bu gerçekten önemli değil." diyor. Joichiro daha iyi bir ruh hali içerisinde ve Soma'ya bir kapışmada meydan okuyor.

Joichiro Soma'ya bana karşı kaç kere kaybettin diye soruyor.
Soma: 490 kez, ne olmuş yani?

Joichiro: (İşte tam da gücün bu Soma. Karşılaştığın engellerin keyfini çıkarma yeteneğine sahipsin. Kendi zayıflıklarınla yüzleşeceksin ve bundan kaçmaya çalışmayacaksın! Bu her şeyden daha değerli bir güçtür. Eğer benim yerimde sen olsaydın acaba ne tür bir yüz takınırdın merak ediyorum. ......Neyse, anlamsız bir soruydu.)

[Erina'nın Odası]

Erina arkadaşlarına yardım etmeyi istesede babasına karşı yaşadığı korkunun üstesinden gelemiyor. Soma, Tadokoro, Takumi, Jouichiro ve Dojima odaya girerler.

Joichiro Erina'ya Regiment De Cuisine'e hazırlık olması için 3 vs 3 şeklinde Shokugeki yapacaklarını söylüyor.

Souma yerine Erina patlama yapabilir. Souma için henüz erken ama tanrının dili belki bir ihtimal yenebilir. Hem böylece baba korkusunu da geçmiş olur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık