Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Shokugeki No Soma

http://www.manga-tr.com/read-shokugeki-no-soma-chapter-170.html

Şu çocuğa biraz güvenin ya, sanki okula dün geldi de tanımıyorsunuz. Sizin verdiğiniz çöp yemekleri yemedi sanki, hala bir aşağılama devam ediyor. Hisako git öl bir zahmet ya, bu kadar itici olunmaz ki, sanki aynı restoran da çalışmadın, adamın yeteneğini görmedin veya Erina küçük çocukta neyden koruyorsun onu?

Erina tamam oldu artık, yolunu buldu. Şimdi asıl olaylar başlayacaktır.

Seri acayip sıkmaya başladı yalnız. Aşırı düşüşte benim gözümde. Bir an önce Azami'nin olaylarının felan bitmesi gerekiyor.

http://www.manga-tr.com/read-shokugeki-no-soma-chapter-170.html

Şu çocuğa biraz güvenin ya, sanki okula dün geldi de tanımıyorsunuz. Sizin verdiğiniz çöp yemekleri yemedi sanki, hala bir aşağılama devam ediyor. Hisako git öl bir zahmet ya, bu kadar itici olunmaz ki, sanki aynı restoran da çalışmadın, adamın yeteneğini görmedin veya Erina küçük çocukta neyden koruyorsun onu?

Erina tamam oldu artık, yolunu buldu. Şimdi asıl olaylar başlayacaktır.
Erina'yı yanına çekti ya yeter.:D Erina bundan sonra çok daha farklı görecek gibi geliyor bana. Diğerleri de işin gerilim kısmı güya.:D

Yok hala bir küçük görmedir gidiyor, sanki Soma ile kapışabilecek bir seviyedeler de konuşuyorlar. Ana karakteri ezdirmem.:D
Haha.:D Yok o tarzda değil olay. Erina'dan emin olamıyorlar. Bir de Soma arada kötü yemekler veriyor ya bilerek, öyle bir şey de olabilirdi diye sıkıntı etmişler. Ama herkes gelecek Soma'nın büyüklüğünü anlayacak. Aynı bu bölüm Erina'nın anladığını gibi.:D

Soma gene yardırmış. Erine gene şoklar da şu çocuğu bir öğrenemediniz yav adam değişik şeyleri buluyor ve yapıyor bunlar hala şaşırıyor. Yav Hisoka sen benim en sevdiğim karakterlerden biriydin şöyle itici şekilde davranma allah aşkına artık. Erina nın duygusallıkları bittiyse Rindou yu gösterin. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık