Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Shokugeki No Soma

Kesin Hayama kazanıcak :artiz: İşte Souma'nın kat ettiği nokta da '1 oyla kaçırdı' olacak.

Bu manga zaten ecchiden dolayı bi tarza sahip, mangayı özgün kılıyor. Foodgasm denilen olay işte ecchi mevzusu da. Öyle bi demişsin ki memnun değilmişsin gibi bu yönünden sanki. :D
Yani, pek memnun olduğum söylenemez. :/ Ecchi'den hoşlanmıyorum.

Duyduğuma göre mangaka eski hentaici mangakalardanmış. Bölümlerden belliydi zaten, huylu huyundan tam olarak vazgeçemiyormuş görüldüğü gibi. :/
Animenin ilk sezonu ondan tiksindim zaten çok abartı sahneler vardı bağdaştıran.
İkinci sezon da o şekilde olsaydı tamamen bırakacaktım ama azalmış güzeldi 2.sezon turnuvası heyecanlıydı.
3. sezon başlayacak mı bilgi var mı ?

Animenin ilk sezonu ondan tiksindim zaten çok abartı sahneler vardı bağdaştıran.
İkinci sezon da o şekilde olsaydı tamamen bırakacaktım ama azalmış güzeldi 2.sezon turnuvası heyecanlıydı.
3. sezon başlayacak mı bilgi var mı ?
Mangayla arası fazla ama nedense 24 bölüm yapmadılar. Mangada bu sahneler bu kadar göze batmıyor. Kafadan sallıyorum ama bence kışın part2 gelecek. En kötü yaza gelir. Mangaya başlamanı tavsiye ederim.

Mangayla arası fazla ama nedense 24 bölüm yapmadılar. Mangada bu sahneler bu kadar göze batmıyor. Kafadan sallıyorum ama bence kışın part2 gelecek. En kötü yaza gelir. Mangaya başlamanı tavsiye ederim.
Yaparlar herhalde popüler olduğu için.Manga pek başlamak istemiyorum okuduklarım duruyor daha çok merak etmedikçe hafta hafta takip edilmiyor bazı mangalar yarım duruyor şu an başladıklarımdan.Birikmesini yada bitmesini bekliyorum.

Berabere kalacaklar kesin Hayama tarafında Jun önemli mangaka bunu söylettiğine göre Hayama yı harcamaz beraberlik olduğu için de merkez de kazanmış olur Soma da kazanmış olur. Yoksa Rindou ların yapacağı düellonun lafını geçirmezdi mangaka bir de 2 kişi ile..

Berabere kalacaklar kesin Hayama tarafında Jun önemli mangaka bunu söylettiğine göre Hayama yı harcamaz beraberlik olduğu için de merkez de kazanmış olur Soma da kazanmış olur. Yoksa Rindou ların yapacağı düellonun lafını geçirmezdi mangaka bir de 2 kişi ile..
Beraberlik bizi kesmez, Souma kazanacak ve yoluna gidecek. Hayama da nerede hata yaptım diye düşünecek işte. Yoksa Hayama'nın yolu doğru oluyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık