Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Shokugeki No Soma

Mangayı da sen yaymıştın galiba, hey gidi günler be.

Bu arada iyi sattınız ha. Zor olmuyor mu böyle bir iki karaktere bel bağlayıp gerçeklerle yüzleşince kötülemek :T @NALAKA
Mangaya laf yok ama bana var öyle mi ? Karakterleri güzel konusu da güzel ama insan bir saçmalar iki saçmalar yani ben ne yapayım artık. Mangaka kendisi o karakterlere bel bağlamayacaktı o zaman ???

Mangaya laf yok ama bana var öyle mi ? Karakterleri güzel konusu da güzel ama insan bir saçmalar iki saçmalar yani ben ne yapayım artık. Mangaka kendisi o karakterlere bel bağlamayacaktı o zaman ???
Sizin gibi koyu fanatikler herşeye gözlerini kapadığı için yenilgiyi kabullenemiyorlar. Hakkıyla yendi mi Souma-Erina ekibi? Yendi. Azami bile yenilgiyi kabullenip ceketini alıp çıktı mı? Çıktı. Sen Azami samaya ne demek istiyorsun? Bu adam en azından ne zaman yenilgiyi kabullenmesi gerektiğini biliyor. Herkes yerini bilecek.

Sizin gibi koyu fanatikler herşeye gözlerini kapadığı için yenilgiyi kabullenemiyorlar. Hakkıyla yendi mi Souma-Erina ekibi? Yendi. Azami bile yenilgiyi kabullenip ceketini alıp çıktı mı? Çıktı. Sen Azami samaya ne demek istiyorsun? Bu adam en azından ne zaman yenilgiyi kabullenmesi gerektiğini biliyor. Herkes yerini bilecek.
SOMA VE ERINA HAKKIYLA ALDI MI ?? ALDI MI DEDIN YUH HADI SOMA HAKKIYLA ALDI ERINANIN HAKKIYLA ALMASI SOZ KONUSU BILE OLAMAZ KIZDIGIM NOKTA O BENIM YOKSA DIGERLERININ YENILMESI DEGIL.
Her şey iyi güzel de bu mangaka niye bu kadar geri zekalı :(
Onu ben de sorguladım ama baktım devam ediyor. Öyle kabul ettim. :(

SOMA VE ERINA HAKKIYLA ALDI MI ?? ALDI MI DEDIN YUH HADI SOMA HAKKIYLA ALDI ERINANIN HAKKIYLA ALMASI SOZ KONUSU BILE OLAMAZ KIZDIGIM NOKTA O BENIM YOKSA DIGERLERININ YENILMESI DEGIL.

Yani Rindou ben de ikinci olurum yeaaa deyip olunca oluyor da, kendi eğittiği kızının yemeğini yedikten sonra yenilgiyi kabullenen Azami gerçeğini göremiyor muyuz? İki takımın da yemeklerini yeyip karar verdi mi? Verdi. Nokta. Tanrının dilinin o anlık kafasından 10 dakikada yaptığı yemek kadarmış seviyeleri işte. Rindou yapsa ooooaaa Rindou chinsamaaaa kyaaaaasjfjskdk derdin tabi. Yanlısın kabul et!

Yani Rindou ben de ikinci olurum yeaaa deyip olunca oluyor da, kendi eğittiği kızının yemeğini yedikten sonra yenilgiyi kabullenen Azami gerçeğini göremiyor muyuz? İki takımın da yemeklerini yeyip karar verdi mi? Verdi. Nokta. Tanrının dilinin o anlık kafasından 10 dakikada yaptığı yemek kadarmış seviyeleri işte. Rindou yapsa ooooaaa Rindou chinsamaaaa kyaaaaasjfjskdk derdin tabi. Yanlısın kabul et!
Bak gerçeğe çok yakınsın, biraz daha kazı eey twey!

Gayet eğlenceliydi başlarda. Ne de güzel sarmıştı. Yazık oldu. :/

Hiç Rindou ile çöp Erina bir mi la. Azami bile kızının yapamayacağını biliyor.

Tanrının dili demek yüksek bir eğitimden geçmek demek. Üstüne Souma sayesinde eğitimin bazı dayatmalarını da kaldırınca seviyesinin katlanması normal.

Hiç Rindou ile çöp Erina bir mi la. Azami bile kızının yapamayacağını biliyor.
Rindou ilk senesinde elit 10luda olmayan, hangi sene girdiği ve ikinci olduğu belli olmayan bir arkadaşımız.

Erina ilk senesinde elit 10luya giren, sene bitmeden "Akademi Başkanı" olan bir arkadaşımız.

Seviye farkı açık, net oğlu net.

Ďeğilim yanlı hem ayrıca abartma :( ne demek Erina 10 dakika bilmem ne yaptı ??? Siz körseniz ben ne yapayım.

:(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık