Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Shokugeki No Soma

Gerçekten çok uğraştık di mi diyor?:D
Tsukasa Ben değil sen uğraştın mı diyo, öyle diyecek tabi. Sen zaferini basitleştirir misin hiç? Bunlar son sene mi 1. oluyor? Şöyle düşün normalde en iyi olan son sınıfsa sen 2. sınıf olunca başarırsın dahi derler ama çok uğraşmışta olursun. :D

Tsukasa Ben değil sen uğraştın mı diyo, öyle diyecek tabi. Sen zaferini basitleştirir misin hiç? Bunlar son sene mi 1. oluyor? Şöyle düşün normalde en iyi olan son sınıfsa sen 2. sınıf olunca başarırsın dahi derler ama çok uğraşmışta olursun. :D
Rindou yerini biliyor yalnız. Akıllı kız.:D

Tamam işte daha ne diyecekti?
Sayfayı attım işte kızma her şeye. :)
He çok zorlandık manası çıkmaz bence, Türkçede uğraşmak biraz zorlanmayı da düşündürüyor sanki de önemli değil zaten.
2. sınıf hallerini de koymuşlardı. 5. ya da 6. koltuktaydı Tsukasa.
aynı anlam nerdeyse zaten ?

rindou uğraşsa tsukasa ile bayağı kapışır ama tsukasa çok daha farklı bir dünya.
Örnekleri de var zaten.
Joichiro>Gin
Isshiki>Nene
Rindou yerini biliyor yalnız. Akıllı kız.:D
Rindounun yeri Tsukasanın yanı. :)
Yoksa bu Tsukasa bi gıdım ilerleyemeyecek. Baksana iki kelam konuşurken bile eline yüzüne bulaştırıp ''kendime gelmeliyim, Rindou görse kızar'' diyor herif. :flaugh:

Son düzenleme:
Hasan benim en sevdiğim rakam ne biliyor musun? 2 severim, genelde 2. Adamları tutarım. Bu da benim garip bir huyum. İsterse aşk dizisi olsun, 2. Kaybeden karakter biraz kötüdür ben onu desteklerim. 2 her zaman iyidir. İsterlerse 1 olurlar.
Yalnız buranın 2.si hakederek 2. olmadı. Sırf Tsukasa yanında var diye 2. olmuş. Hakkıyla 2 numarayı biz de destekleriz.:D

@Sakata Gintoki

Kızmadım ki. Sayfada ciddi anlamda bunun üzerine uğraştıklarını söyler cinsten cümle var. Tamam ingilizcemiz yeni senin ki kadar iyi değil ama sen de kandırma bizi la.:D İngizlice öğrenmesek adam kandıracak.:D

Yalnız buranın 2.si hakederek 2. olmadı. Sırf Tsukasa yanında var diye 2. olmuş. Hakkıyla 2 numarayı biz de destekleriz.:D

@Sakata Gintoki

Kızmadım ki. Sayfada ciddi anlamda bunun üzerine uğraştıklarını söyler cinsten cümle var. Tamam ingilizcemiz yeni senin ki kadar iyi değil ama sen de kandırma bizi la.:D İngizlice öğrenmesek adam kandıracak.:D
Sakataya dediğin Erina olmasın yav ?? Hani hak falan demişsin ya Erina çok hakkıyla elitler de gerçekten ne vs si var ne bir özel yemeği ne de bir alanı :D hak,hukuk Erinaya işlemiyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık