Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Shokugeki No Soma

Şonen bilmem neylerini de katarsak Rindoyu muhtemelen erina alacak.1 numara ile de Soma kapışacak.Gönül ister ikisi de tokadı yesin hadlerini bilsin ama dediğim gibi şonen bilmem neysi.

Şonen bilmem neylerini de katarsak Rindoyu muhtemelen erina alacak.1 numara ile de Soma kapışacak.Gönül ister ikisi de tokadı yesin hadlerini bilsin ama dediğim gibi şonen bilmem neysi.
Normalde bunlar Erina ile kapışabilecek çapta kişiler değil. Duygusal açığını bulup anca o şekilde yarışabilirler Erina ile. Yoksa dediğim gibi Erina'yı yenmek istiyorsalar babasının gelmesi lazım. Belki 1.koltuk olaya hile karıştırırsa yenebilir Erina'yı.

Bu mangada shounen kuralları işlemez demek isterdim ama... İlk 2 numara yenilmez ya rahat ol. Özellikle Rindou isterse hiç yenilmez.:D İshiki ile bir şansları var ama.

Bu mangada shounen kuralları işlemez demek isterdim ama... İlk 2 numara yenilmez ya rahat ol. Özellikle Rindou isterse hiç yenilmez.:D İshiki ile bir şansları var ama.
Gel yanlıştan dön. Bu kız, Rindou seviyesindekilere ders veriyor. Şefler bu kızdan izin alıyorlar. Babası bile Erina'yı safına katmak istiyordu? Niye. Çünkü biliyor bu kız beni gömer. Küçüklükten beri üstünde baskı kurmaya çalıştı. Yukarda da dediğim gibi duygusal olarak çökertip o şekilde yenebilirseler yenerler anca.

Gel yanlıştan dön. Bu kız, Rindou seviyesindekilere ders veriyor. Şefler bu kızdan izin alıyorlar. Babası bile Erina'yı safına katmak istiyordu? Niye. Çünkü biliyor bu kız beni gömer. Küçüklükten beri üstünde baskı kurmaya çalıştı. Yukarda da dediğim gibi duygusal olarak çökertip o şekilde yenebilirseler yenerler anca.
Kızda potansiyel var ama Rindou boş biri mi? Kırlangıçları izleyerek derslerden kaçarak 2. olmuş. Düşün bir de çaba gösterse ne olur? Erina mı daha iyi Souma mı? Kim kazanır?

Kızda potansiyel var ama Rindou boş biri mi? Kırlangıçları izleyerek derslerden kaçarak 2. olmuş. Düşün bir de çaba gösterse ne olur? Erina mı daha iyi Souma mı? Kim kazanır?
Erina Souma'ya ders verir bak beni yenmek istiyorsan bunları yap diye. :D Rindou serideki en boş isim. Tamamen fan servis bir karakter.:D Neymiş çalışmamış gezmiş. Rindou zaten çaba göstermiş. Hep yeni şeyler denemiş. Gezebilmiş. Parası olmasa gezemez bimden aldığı şeylerle bir şeyler yapmaya çalışırdı. Ama onda da bir Souma değil. Saito'yu gördükten sonra daha da nefret ettim bu kızdan. Neymiş çalışmadan 2. olmuş.:D

Bildiğin 1.koltuğa yamanmış. O yüzden 3. ve 4.'lerin altına düşmüyor. Mangaka iyi torpil vermiş Tsukasa'nın yanına koymuş onu. Ama kurtarmaz Erina karşısında.:D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık