Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Shokugeki No Soma

Azamininkiler 3-0 yenmiş ya la. Ben belki bi ihtimal Mimasakayı ileri taşır diyordum da olmamış. Beklenen bi sonuç oldu ama bi sürpriz bekliyordum Mimasakadan. :(

Rindo ayarı vermiş. Tsukasa ve kuga arasında olayı gösterselerdi, çok sıradan geçtiler. Mangaka hala saklıyor Rindo'yu. @Alpamis Görüyorsun değil mi?
Saklıyor mu? Resmen oldu bittiye getirdi olayı. Karşı tarafın üçü de yeniyor. Çok belli etti kurguyu zaten. Hepimiz biliyorduk o üçlünün yeneceğini. Ama gerçekte işler farklıdır. O üçüncü adam normalde Rindou'nun bir yerlerinden kan getirirdi. Diyoruz işte boşuna torpilli değil diye. Ne bir sunum ne bir yorum yaptırdı. Çünkü Mangaka'nın kendisi de nasıl bir anlatım tarzıyla okuyucuya da bunu geçirebilirim ve Rindou'yu harbi kazanan olarak görürler bilmiyor. O yüzden oldu bittiye geldi.

Ve sonuçta Rindou ile alakalı kesin olarak algıladığımız şey Mangaka'nın torpilli elemanı olması. Ama o da bir yere kadar. Sonrasında kurgu mecburen onunda sönmesine yol açacak. Balon gibi patlayacak sizin eleman.:D

Saklıyor mu? Resmen oldu bittiye getirdi olayı. Karşı tarafın üçü de yeniyor. Çok belli etti kurguyu zaten. Hepimiz biliyorduk o üçlünün yeneceğini. Ama gerçekte işler farklıdır. O üçüncü adam normalde Rindou'nun bir yerlerinden kan getirirdi. Diyoruz işte boşuna torpilli değil diye. Ne bir sunum ne bir yorum yaptırdı. Çünkü Mangaka'nın kendisi de nasıl bir anlatım tarzıyla okuyucuya da bunu geçirebilirim ve Rindou'yu harbi kazanan olarak görürler bilmiyor. O yüzden oldu bittiye geldi.

Ve sonuçta Rindou ile alakalı kesin olarak algıladığımız şey Mangaka'nın torpilli elemanı olması. Ama o da bir yere kadar. Sonrasında kurgu mecburen onunda sönmesine yol açacak. Balon gibi patlayacak sizin eleman.:D
Balon dediğin Rindo 3 numarayı yendi hemde torpilsiz. Nasıl balon oluyormuş. Erina eğer bunu yenerse seri saçmalar. Bilerek yenilirse tabi başka.

Balon dediğin Rindo 3 numarayı yendi hemde torpilsiz. Nasıl balon oluyormuş. Erina eğer bunu yenerse seri saçmalar. Bilerek yenilirse tabi başka.
Açıkça oldu bitti var. Ramen ustası adam nere 3-0 yeniliyor. Mangaka torpilli Rindou. Hiçbir yetenek göstermedi, karakter gelişimi bile yok. Kuşları izleyen kız ben de ikinci olayım bari deyip ikinci oluyor adhajdhsjsbdhjddhndndldbdvsksndbfksb

Yok artik ya.Kugaya bile zamanında onlarca bölüm ayıran adam eski üç numara ile iki numaranın kapışmasını nasıl bu kadar kolay verir aklım almıyor.Adam resmen 3 0 hacılar dedi geçti.

Sır olarak sakladı ama ben Kuga'ya üzüldüm. Yenilse de iz bıraksaydı.
En azından juri yorumlarını bir okusaydık.Bu şekilde resmen okuyucu ile dalga geçmiş.Umarım diğer bölümde üç beş bir şey söyler bu konu hakkında.Üstelik eski üç numara shohugeki yapmaktan hoşlanmıyor.Çok shohugeki yapmadan üç numaraya yerleşmiş bir adamın bu şekilde yenilmesini kolay hazmedemem.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık