Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Shokugeki No Soma

Sen fan gözlüğüyle değil ama sanki Erina nefretiyle yazıyorsun gibi geldi bana? Souma şu an Erina'yı felan alamaz. Rindou Tsukasa'dan fikir alsa bile bunu başaramaz. Ayrıca Azami buralarda yokken bu kız Elite 10'dan biriydi. Onun ile hiçbir alakası yok yani. Hele torpil ile de o noktaya gelemezsin. Çünkü Elit 10'a teklif götürüp koltuğunu alabilme şansın varken hangi torpilden bahsediyorsun?

Erina mı torpilliymiş? Hiç çalışmadan derslere bile girmeden gezerek 2. koltuğa oturan biri torpilli değil de Erina torpilli? :D
Yo öyle Erina haterliğim falan yok da Elitler arasında baktığın zaman en işe yaramaz ya da bir işi yaramayan Erina bence bak elitlerin her birinin uzmanlaşmış alanları var. Momo pasta, Megıshima ramen Rindou ya laf atıyorsun torpilli diye ama değişik lezzetler konusunda uzmanlaşmış. Erinaya baktığın zaman herhangi bir mutfak yok, usta olduğu alan yok. Kısaca tanrının dili ve gurmesi var . Yani bu ne demek şimdi? Dedesi okulun sahibi kendisi 2. sınıf ayrıca Azami sayesinde bu kadar gelişmiş -. Beyni yıkana yıkana gurmede ve tatları ayırabildiği için 10. koltuk yani yapabildiği bu onu da yapsın. Somalar okula gelmeden önce Hayamalar falan Erinadan iyi kim vardı okulda elitler tanıtılmadan önce kimse yoktu. :(

Yo öyle Erina haterliğim falan yok da Elitler arasında baktığın zaman en işe yaramaz ya da bir işi yaramayan Erina bence bak elitlerin her birinin uzmanlaşmış alanları var. Momo pasta, Megıshima ramen Rindou ya laf atıyorsun torpilli diye ama değişik lezzetler konusunda uzmanlaşmış. Erinaya baktığın zaman herhangi bir mutfak yok, usta olduğu alan yok. Kısaca tanrının dili ve gurmesi var . Yani bu ne demek şimdi? Dedesi okulun sahibi kendisi 2. sınıf ayrıca Azami sayesinde bu kadar gelişmiş -. Beyni yıkana yıkana gurmede ve tatları ayırabildiği için 10. koltuk yani yapabildiği bu onu da yapsın. Somalar okula gelmeden önce Hayamalar falan Erinadan iyi kim vardı okulda elitler tanıtılmadan önce kimse yoktu. :(
Vallaha iyice emin oldum yazını okuduktan sonra Daisuki.:D

kopyası gerçeğinden daha iyi nasıl oluyor? Hayır birde kılıçlı eleman ya, ben bunu tutuyorum. O kılıç boru mu?:D Çapsız Erina da izlesin, en son millet yorulacak gidip bu ortaya çıkacak, sonra kurtarıcıyım diye gezer birde. Ön cephede savaşıp destek olmuyor.
Gerçeğinden iyi olma sebebi yaparken eksik kısımları tamamlıyor yada yemeği geliştirecek eklemeler yapıyor.

Bu seriye başlamayı düşünüyorum da muhtemelen önce animeyi bitirip sonra mangaya geçmemi önereceksiniz değil mi?
Ben ilk çıktığından beri Mangayı okuyorum, anime sarmadı.

Bu seriye başlamayı düşünüyorum da muhtemelen önce animeyi bitirip sonra mangaya geçmemi önereceksiniz değil mi?
Renklendirirlmiş hali vardı manganın. 140-150 bölüm kadar var ellam. Onunla başla konuyu kapatalım. :)
Anime de güzel manga da. Ama işin komedi ve yemekleri tanıtım kısmını animede daha net anlarsın. Mangası da sarar. İkisini de 5-10 kez okudum/izledim galiba.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık