Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Shôgun (2024)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet

Kullanılan: 13 86.7%
  • Hayır

Kullanılan: 2 13.3%

• Kullanılan toplam oy
    15
Çok fazla övülüyor, bu akşam bir bakacağım ilk bölüme. Disney'den iyi iş çıkmaz normalde ki zaten Disney'in değilmiş. Disney'in leş elinin değmemiş olması zaten başlı başına bir artı.
Oyunculuk ve dönem atmosferi çok iyi dizide. Hikaye çok kuvvetli ilerliyor, seçilen dönem çok iyi bir dönem hikayeleştirmek için çünkü.

Sanada'nın olmadığı ve Japon yapımı zaten hayal edilemezdi, adam fişek gibi her rolde karizma saçıyor.

Dizide tek sevmediğim kısım yine batılı karakter odaklı bir hikaye işleniyor olması, Son Samuray gibi. Yine uzak diyarların en önemli olaylarında bile bir şekilde Avrupalı bazı tipler belirleyici rol alıyor gibi. Tabi bu hikayenin yerel kalmayıp dünyaya hitap etmesi için biraz gerekli ama umarım her şeyi o karakterlere odaklamazlar. Şu an için öyle gidiyor çünkü.

Tam binge yapmaık dizi, hafta hafta çıkıyor olması can sıkıcı biraz.

Güzel dizi ilk 8 bölüm itibariyle, fakat aksiyon açısından biraz sakin ilerliyor sanki.

Turan Aga planı yapmış belli ki, ilerliyen bölümler John Blackthorne karakterinin daha öne çıkması iyi olur gibi.

Dizinin eskiden çekilmiş bir versiyonu varmış ama hiç bakmadım spoiler falan olur diye. O yüzden tamamen sürpriz izliyorum güzel oluyor...

8.bölüm itibariyle Buntaro’nun acısını hayal bile edemedim. Mariko adamın kalbini söktü aldı, söylenecek çok şey var da neyse.

8.bölüm itibariyle Buntaro’nun acısını hayal bile edemedim. Mariko adamın kalbini söktü aldı, söylenecek çok şey var da neyse.
Buntaro 16 yıllık karısıyla ilk defa iletişim kurmaya çalışıyor gibi olmuş, ilk bölümlerde de mariko'ya kendisine verilmiş bir ceza gibi bakıyordu. Reis taş fırın erkeği ama ben sevdim karakteri.
Ochibana'nın konuşma tarzına çok kıl oluyorum duyunca sinirleniyorum robot gibi kadın.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık