Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Shiryu vs. Magellan

Sizce hangi taraf kazanır ?

• Magellan

Kullanılan: 34 55.7%
  • Shiryu

Kullanılan: 27 44.3%

• Kullanılan toplam oy
    61
Buna benzer birçok şey yazılabilir. Magellan konuları benim aydınlanmama sebep oldu. Forumun en çok büyütülen, abartılan karakteriymiş meğer. Her şartta, herkesi alıyor.
Shiryu ile iki yıl önce aynı ortamdayken de neredeyse eşittiler zaten. Bunun üstüne Shiryu Karasakal ile Yeni Dünya'ya açıldı, yetmedi üstüne bir de meyve yedi. Yonkou tayfası oldular vs. ama Magellan hala yeniyor Shiryu'yu. Bana biraz garip geliyor.
15 sene önceki bir arcı domine ettiği için akıllarda çok güçlü kalmış belli ki. Yalan yok kendi arcında baya iyiydi. Ama geçti o günler. Finalde belki de bizim tayfadan bile daha güçlü olacak bir tayfanın üyesi bir zamanlar neredeyse denk olduğu hadi bir tık güçsüz olduğu adama nasıl hala kaybedebilir? Bizim tayfadan birilerinin o arctan beri güçlenmediğini iddia etmekle aynı şey.

Final savaşında olması beklenen bir karakterin en azından son halinde Magellandan daha güçlü olacağına inanıyorum. Bunda absürt bi şey yok.
İyi de Magellan dediğimiz adam o final savaşında olacak tayfayı...........
Ki Magellan da ölüm ile burun buruna geldi. Malum panzehirden sonra. Ee bu adam da gelişmeyecek mi? Bir Suke Suke nelere kadirmiş mi diyeceğiz?
Ki Shiryu BB'ye katıldıktan sonra bildiğimiz kadarıyla başsız bir Yonko tayfasıyla mücadele etmiş. Bir o var yani. Ki onda da Yami Yami+ Gura Gura+ Tiç gibi bir adamın önderliği söz konusu......

İyi de Magellan dediğimiz adam o final savaşında olacak tayfayı...........
Ki Magellan da ölüm ile burun buruna geldi. Malum panzehirden sonra. Ee bu adam da gelişmeyecek mi? Bir Suke Suke nelere kadirmiş mi diyeceğiz?
Ki Shiryu BB'ye katıldıktan sonra bildiğimiz kadarıyla başsız bir Yonko tayfasıyla mücadele etmiş. Bir o var yani. Ki onda da Yami Yami+ Gura Gura+ Tiç gibi bir adamın önderliği söz konusu......
Zaman atlaması öncesi de zaten bu iki karakter birbirine çok yakındı. Bunun üstüne güçlü bir tayfaya + bir meyveye sahip olan kişinin güçlenmesi daha normal değil mi? Biri ID'de oturuyo diğeri yeni dünyada savaşıyor. Sence şuanda gerçekten Magellan daha güçlüyse ben bunu Zoro haterlığına bağlarım. Zoronun muhtemel rakibini küçümseme olarak algılanıyo

Görünmez olmak seni zehirden nasıl koruyacak merak ettim ? Üst düze karakterlerle savaştı hakisini güçlendirdi,kendini saldırı-savunma anlamında güçlendirdi dense anlıcam.Ama yok meyve yemiş güçlenmiş.Ne bu lav meyvesi mi ? Daha açıklayıcı yazın da diyelim evet shiryu şundan dolayı rahat kazanır.

Zaman atlaması öncesi de zaten bu iki karakter birbirine çok yakındı. Bunun üstüne güçlü bir tayfaya + bir meyveye sahip olan kişinin güçlenmesi daha normal değil mi? Biri ID'de oturuyo diğeri yeni dünyada savaşıyor. Sence şuanda gerçekten Magellan daha güçlüyse ben bunu Zoro haterlığına bağlarım. Zoronun muhtemel rakibini küçümseme olarak algılanıyo
Yeni Dünya'da savaşıyor mu? Bildiğimiz tek savaşı başsız Wb korsanları ile değil mi? Moria adaya geldiğinde bile adadaydı adam. Hani bir yerlere fetih falan yapıyor gözükmüyordu.
Zoro haterlığı ise başka konu. Suke Suke yemiş Shiryu'nun alabileceği Yc2-3 yok seride. Ne ara güjlenip filizlenecek bu herif? Yaş olmuş 44.

Yeni Dünya'da savaşıyor mu? Bildiğimiz tek savaşı başsız Wb korsanları ile değil mi? Moria adaya geldiğinde bile adadaydı adam. Hani bir yerlere fetih falan yapıyor gözükmüyordu.
Zoro haterlığı ise başka konu. Suke Suke yemiş Shiryu'nun alabileceği Yc2-3 yok seride. Ne ara güjlenip filizlenecek bu herif? Yaş olmuş 44.
Başsız WB korsanları? Şuana kadar yonkou tayfalarını gördük ve kaptanları olmadan da fazlasıyla güçlü oldukları belli. Herhalde Teach tüm tayfayı tek başına devirmemiştir di mi? Malum WB korsanlarında fazlasıyla tümen komutanı var. Teach hepsini tek başına devirseydi ödülü rahat 4m filan olmalıydı. Sadece Marcoyu devirse zaten 2m rahat alır. Çalışan adamla oturan adamın arasının 2 yılda açılcağını düşünüyorum ve konuyu uzatmıyorum.

Buna benzer birçok şey yazılabilir. Magellan konuları benim aydınlanmama sebep oldu. Forumun en çok büyütülen, abartılan karakteriymiş meğer. Her şartta, herkesi alıyor.
Shiryu ile iki yıl önce aynı ortamdayken de neredeyse eşittiler zaten. Bunun üstüne Shiryu, Karasakal ile Yeni Dünya'ya açıldı. Yetmedi, üstüne bir de meyve yedi. Yonkou tayfası oldular vs. ama Magellan hala yeniyor Shiryu'yu. Bana biraz garip geliyor.
Zehir adam olduğu için herkesi uzaktan zehir atıp yeneceğini zannediyorlar,birde bunun Kizaru versiyonu var o da hızdan dolayı yenilmez oluyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık