Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Shimotsuki Ryuma †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 233 92.1%
  • Sevmem.

Kullanılan: 20 7.9%

• Kullanılan toplam oy
    253
Bu adam daha mangasinda 19 20 yaşında duruyor. O zaman bile kralsa 47'ye kadar neler neler yapmıştır Ejderha ile gecistirmemek gerek

Bildiğin ana karakter işte. 19 20 yaşında zirve olacak tek adam Luffydir. Öyle bir adam Ryuma :gamyon:
Bana nedense 30lar'ında gelmişti hep, 19-20 için çok genç durmuyor mu yav :)
Yav bu nasıl bir tabir böyle :hhh::hhh::hhh:
Bir kişi şer konuşuyorsun diyemez, gördüğümüzü aktarıyoruz

Bana nedense 30lar'ında gelmişti hep, 19-20 için çok genç durmuyor mu yav :)
Bana da nedense hep 20 gibi geliyor Zoroya benzediginden sanırım. Çıkardığı serilerden birinde ana karakterdi, Odanin çok da büyük cizecegini sanmıyorum, Luffyi hep küçük tutma telaşından. En kötü 25 diyorum 30 yoktur.

30 olsa da zirve zamanı yine o Wanted hali değildir

Kendisi adı herkes tarafından biliniyorken ünü hiç önemsemiyordu, Zoro ise adı kimse tarafından bilinmezken dünyayı sallamak istiyordu:
Ortamlarda aynı dersiniz kim bileceeek
Zorunun da Ryuma'nın da amacı en güçlü olmak. Zoro gücü sebebiyle dünyayı sallamak istiyor. Böyle anılması gücünü tescillemiş olacak bir nevi.

Ryuma da o önemsemediğini söylediğin üne ulaşmak istiyor içten içe, ondan hayranlıkla bahsediyor. Dünyanın En Güçlüsü Olma ünvanını alarak Kral olarak anılmayı istediği her halinden belli. Zaten bu güç ve üne ulaşmış olsa da farkında değil bu ayrı mesele ama bu ünü anarken iç çekiyor resmen.

Yani tamam Zoro bazen fazla abartılıyor. Şimdiden zirve güç olarak kabul ediliyor vs.
Ama Oda'nın Zoro'yu tasarlarken Ryuma'nın kişiliğinden de esinlendiği ortada esinlendiği nokta da güce, en güçlü olarak anılmaya olan tutkusu. Tabiki bire bir aynı değiller de Ryumayı görünce aklıma genel olarak Zoro bazen de Luffy geliyor. Emin çoğu kişi de aynı şeyi hissediyordur.

Zorunun da Ryuma'nın da amacı en güçlü olmak. Zoro gücü sebebiyle dünyayı sallamak istiyor. Böyle anılması gücünü tescillemiş olacak bir nevi.

Ryuma da o önemsemediğini söylediğin üne ulaşmak istiyor içten içe, ondan hayranlıkla bahsediyor. Dünyanın En Güçlüsü Olma ünvanını alarak Kral olarak anılmayı istediği her halinden belli. Zaten bu güç ve üne ulaşmış olsa da farkında değil bu ayrı mesele ama bu ünü anarken iç çekiyor resmen.

Yani tamam Zoro bazen fazla abartılıyor. Şimdiden zirve güç olarak kabul ediliyor vs.
Ama Oda'nın Zoro'yu tasarlarken Ryuma'nın kişiliğinden de esinlendiği ortada esinlendiği nokta da güce, en güçlü olarak anılmaya olan tutkusu. Tabiki bire bir aynı değiller de Ryumayı görünce aklıma genel olarak Zoro bazen de Luffy geliyor. Emin çoğu kişi de aynı şeyi hissediyordur.
?????
Nereden çıkardın böyle bir isteği olduğunu, yazmışsın yav sadeceinsan. İnşallah bir gün karşılaşırım diyor, önemsediği nokta da büyük bir savaşçı ruhu olması.

?????
Nereden çıkardın böyle bir isteği olduğunu, yazmışsın yav sadeceinsan. İnşallah bir gün karşılaşırım diyor, önemsediği nokta da büyük bir savaşçı ruhu olması.
Yaf manga bu, sözlerden ibaret değil. Kullandığı sözlerle birlikte yüz ifadesine bak açıkça hayranlık duyuyor.

"Kral mı? Vay be.
Kral demek..
Dünyanın en güçlüsü ünvanını elinde tutan kişi"

Burada açık bir hayranlık söz konusu. Kim hayranlık duyuduğu şeyi önemsemez? Ryuma hiç önemsemiyordu demiştin ya hani.. Basbaya bu ünü önemsiyor.

"Muhtemelen kalbinde büyük bir Savaşçı Ruhu vardır" Burada sadece kendi felsefesiyle bakıyor olaya. En güçlüyse savaşçı ruhu vardır diyor ki haklı da.

Hadi hayran olduğu şeyi amaç edinmemiş diyebilirsin (ki bence tanışmak istemesindeki amaç bu) diyelim de önensememek söz konusu değil adam saf farkında değil o kadar.

Ün peşinde olduğunu pek sanmıyorum. Adam ejderha kesmek gibi kimsenin daha önce yapamadığı bir şeyi gerçekleştirmiş, ancak bunu önemsemiyor bile. Zira yine zombi halinde kendini öven bir konuşma yapmıyor.

Ryuma Luffy gibi.Normalde en özgür adam aynı zamanda en güçlü olmalıdır ki kimse bir şey diyemesin ama Luffy en güçlü olmak ile değil özgür olmak istiyor.Ayni Ryumanin en guclulugu değil o adam ile dovusmeyi onemsemesi gibi.

Ün peşinde olduğunu pek sanmıyorum. Adam ejderha kesmek gibi kimsenin daha önce yapamadığı bir şeyi gerçekleştirmiş, ancak bunu önemsemiyor bile. Zira yine zombi halinde kendini öven bir konuşma yapmıyor.
Zoro'nun en güçlü kılıç ustası ünvanını istemesi ün-şöhret arzusu ile mi ilgili yoksa tescilli bir gücü ifade etmesinden dolayı mı?

Ben Zoro'nun ün değil güç peşinde olduğunu düşünüyorum. Aynı şekilde Ryuma'nın da Kral olma arzusunun olduğunu çünkü en güçlü ve en büyük savaş ruhunun bu kişide olacağını düşündüğünü söylüyorum. Yani ün amaç değil sonuç. Amaç güç ikisinde de.

Zoro'nun en güçlü kılıç ustası ünvanını istemesi ün-şöhret arzusu ile mi ilgili yoksa tescilli bir gücü ifade etmesinden dolayı mı?

Ben Zoro'nun ün değil güç peşinde olduğunu düşünüyorum. Aynı şekilde Ryuma'nın da Kral olma arzusunun olduğunu çünkü en güçlü ve en büyük savaş ruhunun bu kişide olacağını düşündüğünü söylüyorum. Yani ün amaç değil sonuç. Amaç güç ikisinde de.
Zoro'nun hem fbsinde, hem de Luffy'e katılırken üne ve dünyayı sallamaya parmak basmasından sonra ünü önemsemiyor demen ilginç. Adam cennettekiler bile adımı duyacak diyor, niye diyor bunu? Olmayan şeyi olmuş gibi yazıyorsun, adamın bas bas bağırdığı şeyi hoşuna gitmiyor diye yok öyle değildir diyorsun, ne diyeyim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık