Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Shimotsuki Ryuma †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 233 92.1%
  • Sevmem.

Kullanılan: 20 7.9%

• Kullanılan toplam oy
    253
Eline sağlık, "Monsters"ı okumuştum çok güzeldi :) Wano'da Ryuma'dan bahsedilmesini isterim hatta flashback süper olurdu.

Anlamadığım nokta Thriller Bark'taki zombi Ryuma'nın sadist ve zalim karakteri ne alaka?! Acaba Oda villain yapacağım diye ipin ucunu mu kaçırdı yoksa Ryuma veya Brook'un kişiliğinde bilmediğimiz detaylar mı var?

Ek olarak hatırlatmakta yarar var Punk Hazard'da Zoro'nun kestiği yapay ejderdi. Bu kıstas alınamaz.
Ve Roger-Ryuma kıyaslamaları bana saçma geliyor çünkü iki karakterin de gücü hala sır.

En merak ettiğim nokta şu.

Bu adam brookun gölgesini alınca kişiliğini niye reddetti.Neden zombi ryuuma onun ruhuna göre davrandı ?
Bundan çok etkilenmiştim.Adamın ölüsü bile o aurayı ve kişiliği taşıyor.

Sevdiğim biridir. Yalnız kafama şu nokta takıldı. Kurtardığı insanlar ona Kral lakabını takmış.:D Luffy kurtardı diye dalga geçiliyorken bu adam kurtardıkları kişiler üzerinden kendisine verilen Kral lakabından dolayı da ayrı bir yere konuluyor. Çok değişik bir olay.

Sevdiğim biridir. Yalnız kafama şu nokta takıldı. Kurtardığı insanlar ona Kral lakabını takmış.:D Luffy kurtardı diye dalga geçiliyorken bu adam kurtardıkları kişiler üzerinden kendisine verilen Kral lakabından dolayı da ayrı bir yere konuluyor. Çok değişik bir olay.
Luffye patates yada arada bir gökyüzü adasındaki gibi altın veriyorlar.Ryuuma'ya ise kral diyorlar işte fark burada başlıyor. :D

''Onu kurtaranlar ona verdiği Kral lakabı'' bunu irdeleyeceksin. Farkı felan bilmem. Ryuuma'nın lakabını aldığı neden yüzünden başkasını ezenler oluyor. Benim takıntım bunlara.
Bu halkın yonko ünvanı vermesi gibi birşey işte.Demek adam o güce ulaşmış yada öyle görülüyormuş ki vermişler yonkolar gibi.O zamanın kral ünvanı şimdi belki yonkoya denktir yada daha üstüdür tabii bunu bilmek imkansız.Luffye de bu lakapları zamanı gelince verirler.

''Onu kurtaranlar ona verdiği Kral lakabı'' bunu irdeleyeceksin. Farkı felan bilmem. Ryuuma'nın lakabını aldığı neden yüzünden başkasını ezenler oluyor. Benim takıntım bunlara.
Sorun Luffy ben yapmak zorunda değilim falan deyip bu işlere bulaşması. Ryuuma ise kendi adaletini dağıtan bir adam.

Bu halkın yonko ünvanı vermesi gibi birşey işte.Demek adam o güce ulaşmış yada öyle görülüyormuş ki vermişler yonkolar gibi.O zamanın kral ünvanı şimdi belki yonkoya denktir yada daha üstüdür tabii bunu bilmek imkansız.Luffye de bu lakapları zamanı gelince verirler.
Halkın Yonkou'ya ünvanı vermesi onları kurtarmasıyla alakalı değil. Ryuma'nın Kral ünvanını alması onu kurtaranların ona verdiği lakap ile oluyor. Tabi lakabı şekilde reyizin. Ama dediğim gibi burda Ryuuma'yı Luffy'i tartışmıyorum. Ben burda ki iki aynı şey için farklı yorumlardan bahsediyorum.

@Daredewill

Olmadı Selim. Luffy zaten kendi adaletine göre davranan biri.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık