Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Shimotsuki Ryuma vs. Monkey D. Garp

Bu savaşı kim kazanır?

• Ryuma, onun köyünden değilmişçesine böler.

Kullanılan: 119 39.0%
  • Garp, Chinjao'ya yaptığı gibi kötürüm de bırakmaz, kelle paça yapar.

Kullanılan: 136 44.6%
  • Berabere kalınır, ardından ek sıkışılır.

Kullanılan: 50 16.4%

• Kullanılan toplam oy
    305
Garp-kun'a yazık olur. Wb ve Roger'a diş geçiremeyen adam Wb ve Roger'dan güçlü olma ihtimali kuvvetli olan adam karşısında solucan muamelesi görür. Hele ki bu adam kılıç ustası ise...

vs yi yanlış açmışlar Garp Roger Wb Sengoku vs Ryuma olsa belki Ryuma ya karşı bi şansları olur...

Serinin ana konusunu oluşturan Rogar'dan güçlü olduğunu sanmıyorum.Çünkü Oda seri başından beri Rogar'ı zirve olarak gösterdi.Ryuma en fazla denktir oda en fazla. Forumda bölümden sonra hemen bir abartma oldu ki bu normal çünkü hakkında söylenen şeyler boş bir adama denmez. Ama seviyesi belli olmadan adamı Rogar'ın ve WB'nin önüne koyup amirallere tek attırtmamak lazım.

Rakipsizmiş. En güçlüymüş. Rakiplerini saniyeler içinde yeniyormuş. Daha ne olacak.
Shutenmaru 1 milyarlık jacki kesiyor. Oden, shutenmaruya abi çektiriyor. Ryuma, Oden'in üzerinde bir güçte. En az seviyesi bu. İleriki bölümlerde daha da artacak. Bence serinin zirvesi.
Mesela nasıl bir rakibi saniyeler içerisinde yenmiş? Ben bunu merak ediyorum. Şimdi WB ve Roger ,Garp felan efsane olarak geçiyorlar. Ama hiç yoktan kendilerinin rakipleri olabilmişler. Diyelim ki Ryuuma döneminde WB ,Roger seviyesinde adamlar vardı. Ryuuma bunları bile saniyeler içerisinde yenebilecek bir güçte imiydi? :D Vallaha bu bana mantıksız geliyor. O yüzden abartı olduğunu düşünüyorum. Hele ki Zoro, Ryuma'nın varisi olarak onu seri sonunda geçecek adam olacaksa zaten o iş yaş olur.:D

O yüzden pek söylenecek bir şey yok.

Mesela nasıl bir rakibi saniyeler içerisinde yenmiş? Ben bunu merak ediyorum. Şimdi WB ve Roger ,Garp felan efsane olarak geçiyorlar. Ama hiç yoktan kendilerinin rakipleri olabilmişler. Diyelim ki Ryuuma döneminde WB ,Roger seviyesinde adamlar vardı. Ryuuma bunları bile saniyeler içerisinde yenebilecek bir güçte imiydi? :D Vallaha bu bana mantıksız geliyor. O yüzden abartı olduğunu düşünüyorum. Hele ki Zoro, Ryuma'nın varisi olarak onu seri sonunda geçecek adam olacaksa zaten o iş yaş olur.:D

O yüzden pek söylenecek bir şey yok.
Kendi zamanının 2.sine tek atmış :D Adasına gelen muhtemelen amiralleri de saniyeler içinde yenmiş ki akainu, amiral göndermeye korkuyor. Samuraylardan korkuyor dikkat et kaidodan değil.

Boşuna küçültmeye çalışmayın Ryumayı.
Küçültemeyeceğiniz kadar büyük.
Altında ezileceğiniz kadar ağır.
Anlayamayacağınız kadar güçlü.
Rakipsiz kalacak kadar efsane.
Dünyayı tek başına dolanacak kadar özgür.
Rakip bulamayacak kadar klas.
Tek başına indirilemeyecek kadar yükseklerde.

Luffynin şuan yapmak istediklerini adam yüzyıllar önce tayfasız yapmış.

Kendi zamanının 2.sine tek atmış :D Adasına gelen muhtemelen amiralleri de saniyeler içinde yenmiş ki akainu, amiral göndermeye korkuyor. Samuraylardan korkuyor dikkat et kaidodan değil.

Syrano zamanının 2.si ise o devri çöpe at zaten.:D Şu Wanted hikayesi ile arasında 20 yıldan fazla var serinin. Güç seviyeleri o yandan bu yana çok değişti. Wanted hikayesini fazla kaale alma derim. Şu an OP üzerinden anlatınlarla Ryuuma'yı tam adam akıllı öğreneceğiz. Wanted hikayesinde herif bakırdan heykeli kesti diye akıllarını kaybediyordular.

Alt satırları yazmadığını var sayıyorum bu seferlik.:(

Dünyayı tek başına dolanacak kadar özgür.
Rakip bulamayacak kadar klas.
Tek başına indirilemeyecek kadar yükseklerde.

Luffynin şuan yapmak istediklerini adam yüzyıllar önce tayfasız yapmış.
Konu dışı olarak sormak istiyorum Saitama vs Ryuma olsa kim alır sence?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık