Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Savaş Lordları, İmparator Tayfası Eder mi?

Ne kadar güçlü olurlar?

• Kullanılan toplam oy
    286
O kadar yazımdan sadece bunu mu çıkardın.

Sadece Mihawk ile olacak işse yonkou tayfası bu çok komik olur.
Benim çıkardığım sonucu sen zaten mesajının sonuna yazarak önce yazdıklarınla bağlamış ve bir sonuç cümlesi yazmışsın. Sonuç cümlesinden evvel yazılan her şey, düşünceni sonuç cümlesine bağlamak amaçlı yazıldığı için evet, o kadar yazıdan ancak bu çıkıyor :( Baştan sona ödül sistemiyle besleyip büyüttüğün cümlelerden One Piece'ın ya da başka bir şeyin anlamını çıkarabilen varsa beni de aydınlatsın.

Yanlış bir mantıkla karakter değerlendirmişsin. Ödül yanıltır. Bunun 1255989313 örneği, 698713 kere verildi daha önce. Hala daha ödül muhabbeti...

Benim çıkardığım sonucu sen zaten mesajının sonuna yazarak önce yazdıklarınla bağlamış ve bir sonuç cümlesi yazmışsın. Sonuç cümlesinden evvel yazılan her şey, düşünceni sonuç cümlesine bağlamak amaçlı yazıldığı için evet, o kadar yazıdan ancak bu çıkıyor :( Baştan sona ödül sistemiyle besleyip büyüttüğün cümlelerden One Piece'ın ya da başka bir şeyin anlamını çıkarabilen varsa beni de aydınlatsın.

Yanlış bir mantıkla karakter değerlendirmişsin. Ödül yanıltır. Bunun 1255989313 örneği, 698713 kere verildi daha önce. Hala daha ödül muhabbeti...
Ödüllerin tamamen gücü oluşturmadığını biliyorum, ama o kadar yüksek ödüllerle o kadar düşük güncel ödülleri kıyaslarsak herşey ortada bence.

Luffy, Katakuri'nin 1 milyar belisini yeneceğim diye bas bas bağırdı, Jinbe dedi '' Ödülü 1 milyar çok güçlü '' diye. Yani ödüller sanılanın aksine tam olarak gücü oluşturmasada, genel fikir vermekle yetinmeyip karakterin power level'ini belirleyen bir etken.

Caribou Coribou örneğini verme sakın şimdiden diyim ordan birşey çıkmaz. Caribou logia türü bir arkadaşımız ve en güçsüz logia kendisi bence, ama Logia '' Yenilmez güçler '' olarak adlandırılan bir grup olduğu için en güçsüzü bile 210 milyon ediyor demek istiyor E.Oda bize. Logia'nın gücüne önem verin demek istiyor, çünkü dengesiz güç Logia. Caribou'nun 210 milyon ödülü olması normal, herifte yenilmez güçlerden logia gücü var.

Crocodile maximum 450 milyonluk adam bana göre ne fazla ne eksik. 80'in yanına bir '' 4 '' ekler olayı tamamlar hadi 480 olsun yani.

Yonkou'nun 8. veya 9.adamı falan 429 milyon ödüllü, çok önplanda olmayan bir karakter yani. Jinbe ile sadece 9 milyon ödül farkı var.

Jinbe'nin Croco'nun Moria'nın falan burada bir etkeni yok yani fazla.

Neyse gene tekrardan açıklamak zorunda kaldım, iyi forumlar sana.

Bu adamlar güçlü zaten onlara bir şey demiyorum.Croco'nun döneceği seviye MF Croco'nun en fazla 1 tık üstüdür diye düşünüyorum.Hadi en iyi ihtimal Dof ayarı dönsün.Dof'un bile net 3.adam seviyesinde olup olmadığı tartışmalı benim için.Ki MF'deki o Croco'da zaten Jozu'dan tek omuz yiyip metrelerce uçup kanlar içinde kalıyor,Dof durdurmasa sonrasında ne olacağını iyi biliyoruz .Dof konusunda 3 tip hakiye sahip ama haki seviyeleri oldukça sıradan,hızı ve gücüde yonko komutanlarına göre aşağıda,g4 hezimeti de cabası,

Kuma ve Jinbei'yi Dof'tan güçsüz görüyorum ben ayrıca.Saydığım isimlerin Snack'dan güçlü olduğunu biliyorum ama yc4 ile yc3 arasında ciddi fark olduğunu da düşünüyorum.
Zaten ilk mesajımda "aşağı yukarı" demiştim. Bana göre de Dof Yk3 değil tam olarak. Bana göre de Yk3 ve Yk4 arasında belirgin bir fark var. Zaten Dof, Croco, Jinbe de bu farkı ortaya koyan karakterler.

Yk4 amiral ve yonkou durdurabilir mi ? Croco ve Jinbe durdurdu.

Tüm ülke Yk4'le uğraşır mı ? Doflamingo'da uğraştı.

Jinbe Snack'le yarım saat uğraşmazdı. Çok ciddiyim.

Snack'in ödül 600m, Pros'un ödül 700m. Prospero Bm'nin krizinden ödü kopmuşken Jinbe kadının saldırısını bloklayıp gemiden uçurdu! Aradaki belirgin fark ortada.

Hepsinin Yk4'le aralarında belirgin farkları var. Sadece meyveleri bile ortaya koysan karakterler arasındaki kalite ve güç farkı ortada.

Özelinde değerlendirecek olursam Cracker>Dof derim ama Dof'yu da Yk3'e layık görürüm. Ama biri birinden güçlüdür, zayıftır.. Bu zaten normal. Her yonkou tayfası aynı güçte mi ? Kata ve Beckmann mevkidaşlar diye aynı güçteler mi ? Smoothie ve Queen aynı güçte mi ? Mevkidaşlar arasında da güçler değişir ama klasman olarak yiğidin hakkını yiğide vermek lazım.

Zaten ilk mesajımda "aşağı yukarı" demiştim. Bana göre de Dof Yk3 değil tam olarak. Bana göre de Yk3 ve Yk4 arasında belirgin bir fark var. Zaten Dof, Croco, Jinbe de bu farkı ortaya koyan karakterler.

Yk4 amiral ve yonkou durdurabilir mi ? Croco ve Jinbe durdurdu.

Tüm ülke Yk4'le uğraşır mı ? Doflamingo'da uğraştı.

Jinbe Snack'le yarım saat uğraşmazdı. Çok ciddiyim.

Snack'in ödül 600m, Pros'un ödül 700m. Prospero Bm'nin krizinden ödü kopmuşken Jinbe kadının saldırısını bloklayıp gemiden uçurdu! Aradaki belirgin fark ortada.

Hepsinin Yk4'le aralarında belirgin farkları var. Sadece meyveleri bile ortaya koysan karakterler arasındaki kalite ve güç farkı ortada.

Özelinde değerlendirecek olursam Cracker>Dof derim ama Dof'yu da Yk3'e layık görürüm. Ama biri birinden güçlüdür, zayıftır.. Bu zaten normal. Her yonkou tayfası aynı güçte mi ? Kata ve Beckmann mevkidaşlar diye aynı güçteler mi ? Smoothie ve Queen aynı güçte mi ? Mevkidaşlar arasında da güçler değişir ama klasman olarak yiğidin hakkını yiğide vermek lazım.
Yc4 tabiki de amiral durdurabilir anlık olarak.Ace'in Aokiji'yi durdurduğunu unutmamak lazım.Ki Jinbei'nin durduğu yonkonun krizde olduğu ve kendisinide takmadığını düşünürsek oldukça normal bence.Perospero Kaido'nun tayfasındaki uçan altılı gibi komutanlardan sonra gelen bir adam.Jinbei,Kuma,Dof gibi adamlar bu heriflerden,Snack'ten zaten bir zahmet güçlü olsun.Ace'i de bir nevi yc4 sayabiliriz.Jinbei Ace'den güçlü mü ? Kata konusunda senle farklı düşünüyoruz.Smoothie'de Queen ile eşit güçte hatta daha güçlü bile çıkabilir normal olarak.

Kaptanlıkta Mihawkla,Teach ön planda olur.mihawk edward,Kumanın tam potansiyelini bilmiyoruz Teach 2 sene sonra ne kadar güçlendi onuda bilmiyoruz diğerlerini az çok kestirebiliriz.Law zaten biliniyor.Jinbei de diyebiliriz bunlar dışında diğerlerini geçmişte dövüşlerinden biliyoruz.Ortalama bir tayfa olarak verdim şuanda.Mihawk gene de Shanksla yakınlığı ve restlerini düşünürsek baya sağlamdır. Mihawkda kapalı kutu olsada çok güçlü bir imaj veriyor.Marineford savaşında Mihawk geldiğinde gözler mihawkda olmuştu.

Shichi sistemi kaldırılmışken konuyu hortlatalım.

En güçlü korsan tayfası olurlar.:good:
Bacım, biraderim Jack gücünde 2. adamları olduğu şüpheliyken ortada da bir Kaido gerçeği varken nasıl en güçlü tayfa oluyorlar? Gerçi sen Kaido sevmezsin, Şankusu diyelim. Hangi Şici Beckman'dan güçlüdür? Buggy'i sayma bu arada.

Sadece Weevil WB hariç tayfasına bedel. Mihawk kaptan açığını kapatsa, diğerleri de destek çıksa en güçlü yonko tayfası rahat ediyorlar. Daha bunun içinde Hancock'u falan da var. Boşuna dünyanın dengesini sağlamıyordu bunlar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık