Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Shanks'ın Gerçek Yüzü

Tutar mı?

• Ben tahmin etmiştim.

Kullanılan: 20 21.3%
  • Göl, maya tutmaz.

Kullanılan: 74 78.7%

• Kullanılan toplam oy
    94
Şöyle bir şey var ki shanks kaido’yu durdurmak için bir nedeni yoktu bıraksaydı wb ve kaido birbirini yerdi ve mf savaşı da yaşanmazdı. Shanks kaido’yu durdurarak ace ve wb için umut verdi.

Hem shanks mezarlıktan ayrılırken iç sesiyle roger için ve luffy için hoş şeyler söylüyor. Shanks gerçekten hükümet yararın çalışsaydı teachin mf den çıkmasına izin vermezdi bence çünkü goroseiler teachi dert ediyor.

Goroseiler zaten senin gibi bir mevkide olan birisi dünyanın politik olaylarına karışmamalı gibisinden bir şey söylüyor. Yani shanksi görüp ajan olduğunu bilse böyle bir şey söylemezdi bence. Zaten sırf sen olduğun için zaman ayırdık diyorlar çünkü bir kaido veya wb veya linlin ile oturup mantıklı konuşamazsın ama bir shanks ile mantıklı konuşabilirsin. Seriyi okuduğumuzdan beri shanks ne bir olay çıkardı ne bir kargaşaya neden oldu belli ki olaylarını en sakin ve barışçıl şekilde halleden korsan.

Wb desen kendine laf söyletmiyor. Linlin zaten kara borsayla ilgileniyor. Kaido desen her halt var.
Yani shanks desen adam saygı duyulası birisi ve zaten de hükümet ve denizciler de saygı duyuyor. Yani bir kaido yaklaşsa oraya hemen uzaklaştırırlar ne istiyor bu yaratık derler. Linline de aynı muameleyi çekerler ama bunu shankse yapmazlar çünkü ortada bir neden yok.

Bilemiyorum o kadar şey var ki shanksi iyi gösteren birden kötü veya ajan olarak gösterilirse bu neden böyle oldu veya bunu neden böyle yaptı diye bir sürü soru işareti ortaya çıkıyor bu kadar gizem varken Oda’nın bunları cevaplamakla uğraşacağını sanmıyorum.
Dediklerini ben de biliyorum. Bu sadece geyik konusu. Ciddiye almana gerek yok yani.

Tutma ihtimali var. Fakat katılmadığım noktalar da var. Denizcilerin adamı olan birisi büyük bi korsan ol diye söz verdirtmez. Saçma. Amacı korsanları yok etmek olan adamın başka birisine büyük korsan ol gel demesi saçma oluyor. Bence bi çıkar ilişkisi vardır o yüzden ordadır. Yoksa ajan olacağını zannetmiyorum.

Dediklerini ben de biliyorum. Bu sadece geyik konusu. Ciddiye almana gerek yok yani.
Yok zaten sırf sana söylemiyorum benimkisi daha çok genel bir paylaşımdı.
Konuyu beğendim sizin düşündüğünüz güzel ve hoş bir senaryo ha senaryo tutar mı bu konuda fikirler ayrılıyor doğal olarak.

Shanks'ın her ne kadar kötü çıkmasını istesemde.Bu senaryoyla olmasın lütfen.Shanks kötü olucaksada deniciler için değil sadece kendi için olsun herşeyi kendine istesin herkesden kötü:oleyo2:

Her ne kadar geyik amaçlı yazılmış bir konu da olsa ciddi ciddi shanksin asıl kötü olduğunu savunanlar da var. Bu dayanakları sırf shanksın bu zamana kadar hep gizemini korumasından başka bir şey değil. Shanks için hep aklımızda bir soru işareti vardır, raftel konusunda.. Gorosei ile ilgili ilişkisini raftel ile bildiklerine bağlıyorum, gorosei gibi dünya üzerinde ki en büyük otoriteye sahip birilerinin bir korsanla ne işi ola yoksa. Shanks kendi istekleri doğrultusunda (gerçekleri bildiği için) gorosei'yi tehdit ediyor olabilir ! Buna göre iki ihtimal var

1) Shanks, Luffy'nin en son karşılacağı en büyük tehdit ve en son boss olacak.
2) Shanks, yalnızca kaptanının emirlerini yerine getirmek için herkezle anlaşmakdan geri durmayan biri, bu uğurda kaptanının varisi olarak gördüğü Luffy'nin en büyük destekcisi.

Shanks ya her şeyin arkasında ki kötü olacak ya da baş karakterimizin destekcisi olacak. Bu adamdan yardakçı olmaz.

Shanks aslında gavat.
Ben bunu yıllardır söylüyorum.

Vay arkadaş neler olmuş böyle. Senaryoyu çok beğenmemle birlikte daha önce de yazdığım gibi Gorosei'nin aslında ''içerde'' olduğunu, aslında iyilerin tarafında olduğunu ve son savaşta bizim saflarımızda olacaklarını düşünüyorum.

Bu arada @Shanks sahi sen kimsin ya? Yıllardır yazıyoruz ama henüz tanışamadık.
-Selam ben Bora
-Ben Bengisu :))

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık