Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Shanks Neden Karasakal'a Saldırmıyor?

Konu hakkındaki puanınız ?

• 5

Kullanılan: 1 6.3%
  • 4

Kullanılan: 2 12.5%
  • 3

Kullanılan: 4 25.0%
  • 2

Kullanılan: 3 18.8%
  • 1

Kullanılan: 6 37.5%

• Kullanılan toplam oy
    16
Muhtemelen sadece Shanks, Rayleigh vb. gibi adamların bildiği bir kehanet var. Bu sürekli belli dönemler yenilenen bir olay. Hasır Şapkalı adam Kara adamı yenecek kişi falan gibi. Bu nedenle Teach' e dokunmuyordur, kehanet gerçekleşsin diye veya belki de bu döngüyü kırmak için yapılması gereken şey Teach' i öldürmemekten geçiyordur (talk talk no mi). Böyle bir senaryo bekliyorum.

Ya da Shanks cidden korkuyor.
Naruto gibi diyorsun.

Muhtemelen sadece Shanks, Rayleigh vb. gibi adamların bildiği bir kehanet var. Bu sürekli belli dönemler yenilenen bir olay. Hasır Şapkalı adam Kara adamı yenecek kişi falan gibi. Bu nedenle Teach' e dokunmuyordur, kehanet gerçekleşsin diye veya belki de bu döngüyü kırmak için yapılması gereken şey Teach' i öldürmemekten geçiyordur (talk talk no mi). Böyle bir senaryo bekliyorum.

kehanet için yaşaması gerekiyorsa

kehanet bana olası pek gelmiyor açıkcası, 5 ihtiyarı uyarması akışı değiştirir.

kehanet için yaşaması gerekiyorsa

kehanet bana olası pek gelmiyor açıkcası, 5 ihtiyarı uyarması akışı değiştirir.
Belki kehanetin gerçekleşmesiyle meydana gelecek zararı en aza indirgemeye çalışıyordur.
Ya da belki akışı manipüle edip kendi çıkarını sağlamaktır amacı Shanks' in. Onu da yapar bu hayın.

Shanks Gorosei'ye Karasakal için gitmedi bence. Öyle bir şey yapacak olsa, zamanında bu adamlar Karasakal'ı Savaş Lordu yaptıklarında gider uyarırdı.

Shanks enayisi kesin Raftel'in yerini yumurtlamış ona. Veya 3. ve 4. yol ponesini. Teach de işim bitti bu enayiyle diyip çizmiş.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık