Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Shanks Ne Zaman Harekete Geçer?

Shanks ne zaman harekete geçecektir?

• Kullanılan toplam oy
    58
  • Anket kapatılmış .
Sadece Wano'ya gelmedi diye harekete geçmez diye düşünme. Atıyorum büyük bir olaya girmiş olabilir veyahut farklı bir karakterle savaşmaya başlıyor olabilir. Harekete geçmek geniş bir anlama sahip.
Ha anladım. Ama ben o anlamda da harekete geçeceğini çok düşünmüyorum. Geçse bile bu bize yansıtılmaz muhtemelen. Çünkü oda 2020 yılı başında da mesaj yayınlamıştı ama hiçbiri çıkmamıştı. Bu yüzden oda'nın yeni yıl açıklamalarına güvenmiyorum.

Wano bittiğine öyle bilgiye doyacağızki...
Teach neyi donanmadan önce almak istedi ?
Kim Öldü ?
Kim Suikast girişiminde bulundu ?
Hükümetin Gizlemek istediği haber neydi ?
Admiral Ryokugyu

Biraz daha ileriye yönelik

Shanks Goroseiler ile ne konuştu ?
Denizciler yeni silahı ney ?

Kim Öldü ?
Admiral Ryokugyu

Bunların 1 sayıda olduğunu düşün aklını yitirirsin.

wanoya yüksek ihtimal bi amiral ve büyük bir güç inecek wano savaşı sonrası yorgun düşecek korsan tarafının biçilmemesi için shanks gelecek kıyımı durduracak yeni shogun kim olacaksa denizcilerle kontak kurup luffy ve müttetiklerin tahliyesini gerçekleştireceklerdir diye düşünüyorum dresrosa benzeri bir olay olabilir diye düşünüyorum.

Kim Öldü ?
Admiral Ryokugyu

Ne konuştuğundan çok neden konuştular onu merak ediyorum.Shanks bir Yonko ve Dünya Hükümeti'nin başıyla görüşüyor.
Ayrıca Sengoku da Ace ve Beyazsakal'ın cenazelerini alması mevzusuna ''Sen olduğun için izin veriyorum'' dedi.Neden Shanks isteyince Sengoku yapıyor ?

Bence de bu arc sonu eğer yonkolar düşerse bundan faydalanmak isteyen çok olacaktır. Ya hükumet damlar ya da kara sakal. Eğer kara sakal müdahil olursa onun üzerine olaylar gelişip daha büyük bir olay patlayabilir. Çok daha büyük ittifaklı bir savaş dönebilir kara sakala karşı. Belki shanks da dahil olur.

1+3+3+3+3+3+3 haziran sonuna kadar 19 bölüm. Ağustosta 20. Bölümde after Wano chapterında ilk Shanks ı görebiliriz.
Ağustosun ilk sayısında diyorum

Karasakal Road Poneglyph'in son parçası için Elbaf'a doğru yola çıkar. Bunu duyan Shanks ise Karasakal'ın peşine düşer ve Elbafta iki tayfanın kapışmasını görürüz. Bu olaylar Luffy'nin kulağına geldiği anda Elbaf'a doğru yola çıkar ve Luffy gelene kadar Karasakal'ı oyalar Shanks.

"Geciktim mi?" diye bir ses duyar Shanks. Herkes kafasını kaldırır ve Mugiwara'yı görür. Sonra Karasakal'a yer misin? Yemez misin?

Wano sonu diyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık